Canlı dönüşüm tarotu falı, sesli, görüntülü, ankara dönüşüm tarotu falı baktır, en iyi dönüşüm tarotu falı bakan falcılar, kesin çıkan, 100 100 çıkan fal dönüşüm tarotu falcısı.png

Canlı dönüşüm tarotu nedir, nasıl bakılır? Osho dönüşüm tarotu kartları anlamları, dönüşüm kartı anlamı, osho dönüşüm kartları, Gerçek falcılara osho zen tarot bak, baktır

 Canlı Dönüşüm Tarotu Nedir? Osho’nun görüşlerinden esinlenerek ortaya çıkan Dönüşüm tarotu, Deva Padma tarafından tamamlanmıştır. Dönüşüm tarotu, Osho tarotu olarak da bilinmektedir. Osho, Hindistan’da yaşamış mistik bir gurudur. Dönemin fikirlerine katkıda bulunmuştur. İnsanın anı yaşaması gerektiğini ve ruhsal hazzına önem vermesi gerektiğini söylemiştir. Dönüşüm tarotu, Osho öldükten sonra ortaya çıkarılmıştır. Çıktığı günden itibaren dünya üzerinde fazlasıyla yaygınlaşmıştır. Yaklaşık 12 dile çevrildiği de bilinir. Dönüşüm tarotu kartları 22 karttan oluşan bir desteye sahiptir.  Roma rakamları ile numaralandırılmış olan bu kartlar, üzerinde bir takım resimler bulundurur. Bununla birlikte Dönüşüm tarotu kartları, Osho’nun sohbetlerinden esinlenerek bir araya getirilmiştir.

Canlı Dönüşüm Tarotu Nedir?

Aslında standart tarot falı kartlarına bakıldığında gelecek ve geçmiş hakkında bilgi verdiği görülür. Lakin Dönüşüm tarotu kartları, gelecek ve geçmişe değil sadece şuana dair bilgi verir. Tüm olumsuz düşüncelerinize ve kötü hislerinize karşı olumlu yaklaşımlarda bulunur. Bu tarot çeşidi genel anlamda şuana odaklıdır. Şuan neler yaşadığınızı ve neler hissettiğinizi ortaya döker. Dışarıda gelişen olaylardan çok kişinin iç dünyasında neler yaşadığına ve neler hissettiğine odaklanır. Aklınıza takılan tüm sorulara, o an sizin kafanızı kurcalayan her şeye cevap verecektir. En doğru çözüm yolunu size gösterecektir. İnsanın edindiği tecrübeleri ve ruhsal anlamda hangi aşamalardan geçtiği bu tarot kartlarında ortaya çıkar. Dönüşüm tarotu, insanın kendi gücünün farkına varmasını sağlayan bir tarot falı çeşididir.

Bu fal ile ruhsal yolculuğunuzu gözden geçirebilir ayrıca yeni bakış açısı kazanabilirsiniz. İçinizde yer alan tüm olumsuz düşünceleri olumluya çevirmekte oldukça faydalıdır. Daha mutlu olabilmek ve hayata karşı yeni bakış açılarını kazanabilmek için epey etkili bir fal çeşididir.

Canlı Dönüşüm Tarot Kartları

Anlık teorilerden ortaya çıkan bu fal çeşidi geçmiş ve gelecek değil şimdiki zaman hakkında bilgi verir. Hissedilen duyguları açığa çıkarması nedeni ile doğru yollar bulmanıza yardımcı olur. Kafanızda bulunan olumsuz düşünceleri olumluya çevirir ve yeni yollar oluşturmanızı sağlar. Ruhsal anlamda meydana gelen sorunların da çözülmesini sağlar. Son derece açıklayıcı sonuçları sizlere sunacaktır. Yalnız Dönüşüm tarotu, gerçek falcı tarafından yorumlanmalıdır. Ancak bu şekilde daha doğru sonuçlar ortaya çıkacaktır. Sorunlarınıza böylece daha iyi cevaplar verecektir. Son zamanların oldukça popüler tarot falı çeşitlerinden biri haline gelmiştir. Bunun nedeni ise yol gösterici bir özelliğe sahip olmasıdır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 1 Ortalama Puan: 5]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir