tanrica-tarotu-tarot-fal-cesitleri-tarot-cesitleri-ankara-fal-cafe-fal-santrali-ankara-fal-tarot-nedir-tarot-bak-tarot-baktir-online-tarot-gercek-tarot-canli-tarot-Tanrıça Tarotu | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Tanrıça Tarotu 

Tanrıça tarotu, klasik tarot kartlarının küçük arkana kısmı ile bakılmaktadır. Ancak küçük arkana kartları ile Tanrıça tarotu bakılırken kartların anlamlarında değişimler yaşanmaktadır. Yani kartlara farklı anlamlar yüklendiği söylenebilmektedir. Bu kartlardan yola çıkılarak bakılan Tanrıça tarotu ile pek çok kehanet ortaya atılmaktadır. Kartların anlamlarına detaylı bir şekilde hakim olmak gerekmektedir. Böylelikle geçmişten gelen olumluluğun ortaya çıkarılması sağlanmaktadır. Toplamda 44 adet karta sahiptir ve bu kartların enerjileri ile kişinin yönelimini bulabilmesi sağlanmaktadır.

Tanrıça Tarotu Nedir?

Genelde geçmiş ile alakalı şeylere yönelen bir tarot çeşididir. Ancak kişinin yönelimini de bulmasına yardımcı olmaktadır. Danışan, hangi konuda iyi olacaksa ona yönelmesini tavsiye etmektedir. Böylelikle kişinin kendini daha rahat hissetmesini sağlamaktadır. Mitolojik bir desteye sahip olan bu tarot çeşidinin kartlarına meditasyon kartları da denilmektedir. 

Tanrıça Tarotu Nasıl Bakılır?

Tanrıça tarotu bakmak için öncelikle falcının ve danışanın kartlara odaklanması gerekmektedir. İyi bir şekilde odaklandıktan sonra deste karıştırılmaya başlanmalıdır. Bu sırada danışan aklından niyetini geçirmeli ve bu niyetine odaklanmalıdır. Fal boyunca başka bir şey düşünmemelidir. Sadece niyetlerini hayal etmesi gerekmektedir. Çünkü bu sayede daha iyi bir enerji oluşmakta ve daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Daha sonra ise danışan, karıştırılan kartlar içerisinden 3 tane seçmelidir. Kartları çektiği esnada da niyetini aklından geçirmelidir. 

Bu işlemlerden sonra ise seçilen kartlar açılmakta ve anlamları yorumlanmaktadır. Böylelikle çıkan kartlara ve niyete göre pek çok yorum yapılmaktadır. Olumlu veya olumsuz sonuçlar çıkarılmakta ve geçmişe dair detaylı bilgiler verilmektedir. Üstelik gizemli kalmış olayları da bu fal ile öğrenme imkanına sahip olacaksınız. 

Online Tanrıça Tarotu

Online tanrıça tarotu sayesinde fal mekanı ya da gerçek falcı aramanıza gerek kalmayacak. Çünkü gerçek falcılar ile iletişime geçmek için istediğiniz saate randevu alabilir ve görüntülü fal, sesli fal baktırabilirsiniz. İstediğiniz her yerden fal baktırma imkanına sahip olacaksınız. Ofiste ya da evde fark etmez. Tek yapmanız gereken istediğiniz fal çeşidini ve istediğiniz falcıyı seçmek olacak. Ardından randevu saatinizde falcı ile iletişime geçecek ve dilediğiniz online fal çeşidine baktırabileceksiniz. Üstelik tüm fal çeşitlerinde online bakım mevcut.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir