Ankara Peri Tarotu

Ankara Peri Tarotu

Tarihçe
Peri tarotu uzun yıllar boyunca gizemli bir şekilde varlığını sürdürmüştür. Peri tarotu destesinin çıkışı Britanya ve İrlanda olarak bilinmektedir. En iyi ankara peri tarotu falı uzmanlarıyla çalışmaktayız.
Peri tarotu Anna Franklin tarafından yazılmıştır. En önemli sıkıntılarınızı, yaşadığınız olayların nedenini ve hayatın size neler getireceğini öğrenebileceğiz bir yöntemdir. Bu kartlar gerçeklere oldukça olumlu bir bakış açısıyla yaklaşan yorumlara sahiptir.
Peri tarotu nedir?
Peri tarot kartları üzerindeki figürler perileri temsil etmektedir. Kartlar dört mevsime ayrılır ve perilerin her biri bir mevsime bağlıdır. Kartlar açıldıklarında perilerin bağlı oldukları mevsimlere göre yorumlamalar yapılır.
Peri tarotu destesi 60 karttan oluşmaktadır. Kraliyet ailesi, 52 peri; her perinin kendine özgü özellikleri vardır ve perilerin şenlik günlerini temsilen 8 şenlik kartı vardır. Destede bulunan kral ve kraliçe kartları falı bakılan kişiyi temsil eder.
Peri tarotuna bakmak su falına bakmak kadar zordur. Bu nedenle de peri tarotuna bakan kişi sayısı oldukça azdır. Bakan kişinin profesyonel ve güçlü bir durugörü yeteneğinin olması gereklidir.
Peri tarotuna nasıl bakılır?
Peri tarotunun bir çok dizilimi vardır. Genellikle kullanılan yöntemde ilk olarak kartlar karıştırılır. Falı bakılan kişi tarafından kartlar kesilir. Daha sonra seçilen kartlar sırasıyla bakılan yere dizilir. Her bir kart soru sorularak teker teker açılır. Açılan kartın yorumlaması tamamlanmadan diğer kart açılmamalıdır. Açılan kartların anlamları, falı bakan kişinin durugörü yeteneğiyle yaptığı yorumlarla birleşerek daha da anlam kazanacaktır. Kartlar açıldıkça enerji artar ve aradaki bağ güçlenir. Bu da bizi daha doğru sonuçlara götürecektir.

Peri tarotu dizilimleri


Peri pazara dizilimi; yaşanılan hayatla ilgili sorulan sorulara genel yorumlamalar yapılmaktadır. 11 kart seçilir.
Peri kehaneti dizilimi; sadece bir soruya cevap aranır. 7 kart seçilir.
Peri meşesi dizilimi; kaygıların ve yaşanılan sorunların nedenini bulmada etkili bir yöntemdir. 10 kart seçilir.
Peri höğüğü dizilimi; geçmişte yaşanan önemli olayları ve sorunları belirlemek için etkilidir. 13 kart seçilir ve sorular sorular.
Peri yılı açılımı: falı bakılan kişinin bir sonraki yılı yaşayacakları hakkında yorumlar yapılır. 12 kart seçilir.
Peri armağanları; kişinin ne tür yeteneklerini kullanması gerektiği ve bunu yaparken karşısına çıkabilecek engellerin öğrenilmesi için yorumlanır. 5 kart seçilir.

ankara peri tarotu
ankara peri tarotu
Bizi Puanlayın !
[Toplam: 1 Ortalama Puan: 5]