Online Peri Tarotu

Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal Çeşitleri, Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay On

Online Peri Tarotu Falı Nedir? Tarot Falı Nasıl Bakılır, canlı gerçek, online Peri tarot falına bak. En iyi falcılara baktır. Peri Tarot fal bakma Çeşitlleri – Türleri ve daha fazlası

Online peri tarotu sayesinde artık fal mekanı ya da gerçek falcı aramanıza gerek kalmayacak. İstediğiniz her yerden gerçek falcılara ulaşabilecek ve online fal baktırabileceksiniz. Böylelikle aklınızdaki soruların karmaşasına çözüm bulabileceksiniz.

Peri tarotu kartlarının üstün yer alan semboller perileri temsil eder ve her birinin farklı bir anlamı bulunur. Bununla birlikte kartlar da dört farklı mevsime ayrılır. Kartların her biri hem bir mevsimi hem de bir periyi simgeler. Ayrıca kartlar açıldığında perilerin hangi mevsime bağlı olduğuna göre de yorum yapılır. Toplamda 60 karttan oluşan bir desteye sahiptir. Kral ve kraliçeyi temsil eden kartlarda vardır ve bu kartlar fal baktıran kişiyi temsil eden kartlar olarak bilinir. Bakımı oldukça zor bir fal çeşididir. Online peri tarotu tıpkı su falı kadar zor olmasıyla bilinir ancak fazlasıyla detaylı bir tarot çeşididir. Danışanın hayatına dair birçok şeyi sunar ve bilgilenmesini sağlar. 

Canlı Peri Tarotu

Canlı peri tarotu bir çok dizilime sahiptir. Genellikle kullanılan yöntemde ilk olarak kartlar karıştırılır. Ardından falı bakılan kişi tarafından kartlar kesilir. Daha sonra seçilen kartlar sırasıyla bakılan yere dizilir. Canlı peri tarotu ile her bir kart soru sorularak teker teker açılır. Açılan kartın yorumlaması tamamlanmadan diğer kart açılmamalıdır. Açılan kartların anlamları, falı bakan kişinin durugörü yeteneği ile yaptığı yorumlarla birleşerek daha da anlam kazanacaktır. Kartlar açıldıkça enerji artar ve aradaki bağ güçlenir. Bu da bizi daha doğru sonuçlara götürecektir. Bu tarot çeşidi ile detaylı bilgiler elde edebilir ve soracağını konuya yönelik dizilim seçebilirsiniz.

Sesli Peri Tarotu Dizilimleri

Sesli peri tarotu dizilimleri şu şekilde sıralanır:

  • Peri pazara dizilimi; yaşanılan hayatla ilgili sorulan sorulara genel yorumlamalar yapılmaktadır. 11 kart seçilir.
  • Peri kehaneti dizilimi; sadece bir soruya cevap aranır. 7 kart seçilir.
  • Peri meşesi dizilimi; kaygıların ve yaşanılan sorunların nedenini bulmada etkili bir yöntemdir. 10 kart seçilir.
  • Peri höğüğü dizilimi; geçmişte yaşanan önemli olayları ve sorunları belirlemek için etkilidir. 13 kart seçilir ve sorular sorular.
  • Peri yılı açılımı: falı bakılan kişinin bir sonraki yılı yaşayacakları hakkında yorumlar yapılır. 12 kart seçilir.
  • Peri armağanları; kişinin ne tür yeteneklerini kullanması gerektiği ve bunu yaparken karşısına çıkabilecek engellerin öğrenilmesi için yorumlanır. 5 kart seçilir.

Gerçek Peri Tarotu

Gerçek peri tarotu için bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Online peri tarotu baktırabilir ve sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Üstelik tamamen gerçek falcılar tarafından bakım sağlanır. Bu nedenle şüpheye düşmeden randevunuzu oluşturabilirsiniz. Üstelik istediğiniz her saatte bize ulaşabilir ve randevunuzu oluşturarak gerçek falcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle gerçek peri tarotu ile istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir