Ankara Remil Kum Falı

Ankara Remil Kum Falı

Remil-Kum falının tarihçesi:
Kökeni antik Mısır’a dayanan bir fal türüdür. Yıldızname falında olduğu gibi ebced hesabı kullanılarak bakılan bir faldır. Remil-kum falı yıldıznamenin aksine kağıtla değil kumla bakılır bunun sebebi antik çağda kağıdın icadından önce hesaplamaların kum üzerinde yapılması ve yıldız haritalarının yine kum üzerine çizilmesinden kaynaklanmaktadır.
Remil-kum falına bakan kişiye remal denir. Remaller medyum ya da falcı değillerdir bu sebeple her falcı remil-kum falına bakamaz. En iyi ankara remil kum falı uzmanlarıyla çalışmaktayız.


Remil-kum falına nasıl bakılır ?


Remil-kum falına bakan kişi deneyimli bir remal değilse falın sonuçları hatalı çıkacakdır.
Remal-kum falına baktırmanın bir takım ön koşulları vardır. Bu fala kişi istediği zaman istediği koşulda baktıramaz. Fala bakacak olan remal üç gün öncesinden arınmış olmalı ve gerekli dualarla bakacağı fala odaklanmalıdır; aynı durum fala baktıracak kişi içinde geçerlidir.
Remal-kum falına her gün ve saatte bakılamaz. Kum falına bakılacağı gün hava kapalı ya da yağmurlu olmamalıdır. Aynı zamanda gece vakti bu fala baktırmakta uygun değildir.
Remil-kum falına, bir kaseye dökülen kuma kişinin yıldız haritasının çizilmesiyle bakılır. Yıldıznamede olduğu gibi ebced hesabı yapılır; tek fark bu hesabın kağıt değil kum üzerinde yapılmasıdır.

ankara remil kum falı
ankara remil kum falı

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 1 Ortalama Puan: 5]