Ankara Melek Tarot

Ankara Melek Tarot Falı

Tarihçesi
Klasik ve geleneksel tarot kartlarından yola çıkarak Doreen Virtue ve Radleigh Valantine, daha hassas, keskin ve güvenilir olan melek tarot kartlarının destesini yaratmışlardır. En iyi ankara melek tarot falı uzmanlarıyla çalışmaktayız.
Bu kartlardaki tüm kelimeler ve çizimler Steve A. Roberts’a aittir. Melek tarot Kartlarının sembolleri; ana melekler, baş melek, tek boynuzlu at, periler ve deniz kızlarını içerir.
Melek tarotu mistik hindu ezoterizminden ilham alır. Ayrıca Melami ve Durzi eğitiminden ve ruhani yoğunlaşmayı esas aldığı iddia edilmektedir.
Melek tarot kartları hakkında Türkiye’de prof. Dr. Mahmud Erol Kılıç, Cogito dergisinde bir söyleşi de vermiştir.
Nasıl bakılır?
Melekler doğumumuzdan ölümümüze kadar yanımızdadır ve hayatımızda boyunca bizi korurlar. Bir derdimiz olduğunda ya da bir şey istediğimizde bize yardımcı olurlar. Üzgün olduğumuz, kötü hissettiğimiz zamanlarda içimizi meleklere döküp rahatlayabiliriz. Bazen bize ilham verir bazen yol gösterirler.

Melek Tarot Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Melek tarotu kartları, bir deste 72 karttan oluşur. Bize meleklerden mesajlar verir. Melek tarotu kartlarını seçerken kafamızdaki sorunlara cevap ararız. Bu kartlar sorunlarımızın çözümünde, karar vermemizde bize iyi yolu gösterir, isteklerimizi gerçekleştirmemizde yardımcı olurlar. Sorunların çözümünde farklı yolları keşfetmemizi hızlı bir şekilde çözüm bulmamızı sağlar.
Melek tarotunda sorularımıza cevaplar verecek bir çok kart kullanılmaktadır. Çözüm bulamadığınız ya da bulduğunuz çözümler arasında kararsız kaldığınızda, aşk hayatınızda, iş hayatınızda ya da sosyal yaşantınızda çözemediğiniz bir sorunda; bir melek kartı seçin ve size yol göstereceğine güvenin. Melek tarotu, sorunlarınızın çözümünde başvurabileceğiniz en iyi yollardan birisidir.
Melek tarotunda en doğru sonuçları alabilmek için öncelikle kafanızı tamamen boşaltıp rahatlamalısınız. Sizi ruhsal olarak rahat hissettiricek bir ortamda, sorununuza, isteğinize odaklanıp hazır olduğunuzda kartınızı seçin ve koruyucu meleklerinizin gösterdiği yolu izleyin.

ankara melek tarot falı
ankara melek tarot falı
Bizi Puanlayın !
[Toplam: 1 Ortalama Puan: 5]