Peri Tarotu | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Peri Tarotu

Peri tarotu kartları üzerinde isminden de tahmin edilebileceği gibi peri figürleri bulunmaktadır. Bu peri figürlerinin bulunduğu kartlar, dört mevsime ayrılmaktadır. Açılan kartların üzerinde hangi peri bulunuyorsa ve hangi mevsime aitse ona göre yorumlamalar yapılmaktadır. Toplamda 60 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Ayrıca kartların arasında kralı ve kraliçeyi temsil eden figürlerde yer almaktadır.

Peri Tarotu Nedir?

Peri falı na bakmak oldukça zordur ve karmaşık bir yapıya sahiptir. Anlamlarını iyi bilmek ve detaylı bir şekilde anlamlandırmak gerekmektedir. Bundan dolayı da peri tarotuna bakan kişi sayısı oldukça azdır. Güçlü bir durugörüye ve enerjiye ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca birçok farklı dizilime sahiptir. Genel yorumlama yapılırken bazı konularda detay bilgiler de verilmektedir. Danışanın sorularını net bir şekilde cevaplamaktadır. 

Peri Tarotu Nasıl Bakılır?

Peri tarotu nun farklı dizilimleri bulunmaktadır. Ancak birçok farklı dizilimi olmasına rağmen bir tanesi daha sık kullanılmaktadır. Bu sık kullanılan yöntemde öncelikle kartlar karıştırılmaktadır. Ardından danışan tarafından kartlar bir noktada kesilmektedir. Daha sonra kesilen noktalarda bulunan kartlar alınmaktadır. Ardından bu noktadan alınan kartlar tek tek açılmakta ve yorumları yapılmaktadır. Açılmış olan kartların anlamları, durugörü yeteneği ile birleştirilmekte ve oluşturulan enerji sayesinde yorumlanmaktadır. Peri tarotunda kartlar açılmaya başlandıkça enerji artacak ve daha iyi sonuçlar elde edilecektir.

Peri Tarotu | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77
Peri Tarotu | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Online Peri Tarotu

Online peri tarotu ile herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırma imkanına sahip olacaksınız. Tamamen gerçek falcılar ile iletişime geçecek ve onlara istediğiniz fal çeşidini detaylı bir şekilde baktırabileceksiniz. Bunun yanında istediğiniz her saatte fal randevusu alabilirsiniz. Gece veya gündüz fark etmeksizin fal asistanlarına ulaşabilir ve online fal randevusu oluşturabilirsiniz. Sadece peri tarotu değil tüm fal çeşitlerine online bakım ile ulaşabilirsiniz. Kahve falı, tarot falı, ateş falı, su falı, mum falı, evlilik falı, yüzük falı ve daha fazlasına online fal aracılığı ile baktırabilirsiniz.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir