Ankara Yıldızname

Ankara Yıldızname Falı

TARİHÇESİ
İnsanların gökyüzüne bakıp yıldızları merak etmesi ve gökcisimlerinin etkilerini fark etmeleriyle birlikte özellikle Mezepotamya’da yıldızlara büyük atıflarda bulunulmuş, hatta insanlar hayatlarını bu gökcisimlerinin hareketlerine göre belirlemeye başlamıştır. Babillilerde hayvanların iç organlarıyla fal bakan Haruspex ve gökyüzünü gözlemleyerek gelecek hakkında fikir üreten Horoskop iki farklı alim sınıfı ortaya çıkmıştı. Yıldıznamenin ilk temelleri burada atılmıştır. Anlaşıldığı üzere yıldızname diğer fal çeşitlerinden birçok yönüyle ayrılır. En iyi ankara yıldızname falı bizim uzman falcılarımız tarafından bakılmaktadır.
Yıldızname yalnızca geleceği görmemize yaramaz; kötü şeyleri düzeltme ve onarma amacıyla da kullanılır.
Yıldıznamenin ilk gelişmiş metodu Peygamber soyundan gelen İmamı Cafer Hazretlerinin nutuk ilminden doğan bir yöntemle ortaya çıkmıştır. bu sebeple yıldıznameye bakılırken duayla açılış yapılır ve yine duayla kapanış yapılır.
*NASIL BAKILIR?
Yıldızname 12 kameri ay,7 gezegen ve 12 burcun temel alındığı yıldız hareketlerinin gözlemlenmesiyle telepati ve görü yeteneğine sahip bakıcının kişinin bilgilerini yıldız haritasında konumlandırmasıyla bakılır.
Yıldıznamede 12 bölüme ayrılan gök haritasının her bir bölümüne bir burç adı verilir. Her kişi bu burçlardan birinin bulunduğu aylardan birinde doğar; bu kişinin öz burcudur. Kişinin doğum anında güneşin bulunduğu burca yükselen burç denir.

Yıldızname genel olarak iş hayatı, yolculuk ve evlilikle ilgili durumlarda alınacak önemli kararları almadan önce baktırılır. Bu sayede alınacak kararın hayırlı olup olmadığı önceden kestirilmiş olup, çıkabilecek kötü sonuçlardan korunmayı sağlar. Yıldızname diğer fallardan ayrı olarak belanın def edilmesi, hastalıkların şifası ve nazara karşı koruma olarak kullanılan bir metot olarak kullanılır.

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır ?


Yıldıznameye bakılırken diğer fallarda olduğu gibi kartlar ya da kahve gibi herhangi bi meteryale ihtiyaç duyulmaz. Yıldıznameye yıldız haritasında kişinin doğum bilgilerinin konumlandırılması ve gökcisimlerinin harektleri baz alınarak telepati ve durugöz yeteneği kullanarak bakılır.
Yıldıznamede her kişinin bir zodyakı vardır. Her zodyak kişinin o an içinde bulunduğu duruma etki eden ateş, toprak,hava ve su elementlerinden oluşur. Bu dört element burç sahibinin hangi zaman dilimlerinde nelerle karşılaşacağı, nasıl bir durum içerisinde olacağı konusunda fikir verir.
Yıldıznamede her burç sahibi kişi haftanın yedi günü bir yıldızın etkisi altına girer. Bunlar Güneş, Ay, Merkür, Mars, Venüs, Jüpiter, Satürn’dür. Bu gökcisimlerinin makro boyuttaki etkileri insanlarda mikro boyutta tepkimelere sebep olur. Yani insanlar gökcisimlerinin konumları ve içerisinde bulunduğu durumlardan direk ya da dolaylı olarak etkilenir. Bu etkilerin doğru okunması kişinin içerisinde bulunduğu durumu, başına gelecek felaket ve hastalıkları, duygusal durumları öncenden bilmesine yardımcı olur.

ankara yıldızname falı
ankara yıldızname falı
Bizi Puanlayın !
[Toplam: 1 Ortalama Puan: 5]