Canlı Yıldızname

Canlı yıldızname falı, sesli, görüntülü, ankara yıldızname falı baktır, en iyi yıldızname falı bakan falcılar, kesin çıkan, 100 100 çıkan fal yıldızname falcısı

Canlı yıldızname nedir, nasıl bakılır? Gerçek falcılara 7/24 canlı yıldızname falı bak, baktır, online yıldızname baktıranlar, yıldızname hesaplama nasıl yapılır?

Canlı yıldızname genel anlamda fal ile karıştırılmaktadır ancak bir fal çeşidi değildir. Danışana daha kesin ve daha gerçek bilgilerin verildiği bir yöntemdir. Özellikle Osmanlı döneminde oldukça yaygın olduğu da görülmektedir. Yıldızname için önemli olan kısım danışanın doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saatidir. Bunların doğru bir şekilde söylenmesi gerekmektedir. Çünkü bunlar göze alınarak bakımı sağlanmaktadır. Kişinin hayat yolculuğuna dair detaylı bilgiler burada yer almaktadır.

Canlı Yıldızname Nedir?

Özellikle Osmanlı döneminden oldukça popüler olan bir yöntemdir. Ancak tarihine bakıldığında daha da eski zamanlarda ortaya çıktığı görülmektedir. İslam felsefesinde yer edinmiş bir uygulama olduğu da söylenmektedir. Günümüzde ise popülerliğini korumaya devam etmekte ve uzman kişiler tarafından bakımı yapılmaktadır. Yıldızname genel anlamda bakıldığında geçmişi ve geleceği kişinin önüne sunmaktadır. Doğumdan ölüme kadar olan süreç hakkında ayrıntılı bilgiler vermekte ve kişinin hayatında bulunan dönüm noktalarını ortaya çıkarmaktadır. 

Canlı Yıldızname Baktırma

Canlı yıldızname bak mak için öncelikle ebced hesabının doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bundan dolayı da uzman bir kişi tarafından bakılması gerekmektedir. Yıldızname konusunda uzman olan kişi ebced hesabını en doğru şekilde yapmaktadır. Ebced hesabı ile kişinin adındaki harflere tekabül eden sayılar belirlenmekte ve buna uygun olarak yıldızname bakılmaktadır. Ayrıca burada anne ve baba isimleri de büyük önem taşımaktadır. Harflerin her biri bir sayıya denk gelmektedir. Tüm bu hesaplamalar tek tek yapılmakta ve buna yönelik birçok yorum ortaya çıkarılmaktadır.

Gerçek CanlıYıldızname Hesaplama

Gerçek yıldızname hesaplama ile yıldıznameye daha iyi bir şekilde bakılmakta ve doğru yorumlar yapılmaktadır. Böylelikle danışanın daha iyi sonuçlar alması sağlanmaktadır.

Online Yıldızname

Online yıldızname baktır arak hayat yolculuğunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tamamen uzman kişiler tarafından online yıldızname bakımı gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken randevu almak ve istediğiniz gerçek falcı ya yıldızname haritanızı baktırmak olacak. Üstelik istediğiniz her saatte randevu alabilir ve online bakım yaptırabilirsiniz.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir