Gerçek Yıldıznâme tarihçesi. Yıldızname nedir, fal bak baktır doğum haritası ve YILDIZNAME falı. YILDIZNÂME olarak mı yazılır. hesaplama kitabi aşk uyumu

Gerçek Yıldıznâme tarihçesi. Yıldızname nedir, fal bak baktır doğum haritası ve YILDIZNAME falı. YILDIZNÂME olarak mı yazılır. hesaplama kitabi aşk uyumu doğum haritası ve daha fazlası. Yıldız falı.

Gerçek Yıldızname Tarihi

Gerçek yıldızname nedir, nasıl bakılır? Osmanlı döneminde yaygın olarak kullanılan Yıldızname, aslında çok daha eski zamanlara dayanır. Özellikle İslam felsefesinde yer edinmiş bir yöntemdir. Hayat yolculuğu hakkında bilgi edinmek isteyen insanlar için oldukça fazla kullanılmaktadır. Yıldızlar üzerinden bakılmaktadır ve pek çok detay elde edilmektedir.

Gerçek Yıldızname Nedir?

İnsanlar, geçmiş zamanlardan beri geleceğe bir merak duymuştur. Geleceğin belirsizliği her daim rahatsız edici bir durum haline dönüşmüştür. İşte bu nedenle yıllar içinde geleceği öğrenmek amacıyla pek çok yöntem ortaya çıkmıştır. Kimisi fallara yönelirken kimisi gökyüzünden anlam çıkarmaya çalışmıştır. Bazen de kartlar yol gösterici olmuştur. Bu şekilde yapılan denemeler sonucunda onlarca yöntem ortaya çıkmış ve günümüze kadar gelmiştir. Bunlardan bir tanesi de Yıldızname yani doğum haritası olarak bilinir. 

Yıldızname, genelde fal çeşitleri ile karıştırılabiliyor ancak çok daha farklı bir sisteme sahiptir. Kişinin doğum haritasından yola çıkılarak bakılır ve kesin sonuçlar elde edilir. Kısacası kişinin tüm hayat yolculuğunu ortaya çıkarır. Geçmiş, şu an ve geleceği her detayı ile gözler önüne serer. 

Osmanlı döneminde de oldukça yaygın kullanılan bir yöntemdi. Kişilerin tüm bilgilerinin yıldızlarda saklı olduğu düşünülür ve harita çıkarılıp bunlar yorumlanırdı. Hemen hemen her dönem öne çıkan ve yaygın kullanılan bir yöntem olmuştur.  Kişinin bazı bilgilerinin alınması ve böylelikle doğum haritasına bakılması günümüzde hala eski popülerliğini korumaktadır. Eğer siz de Yıldızname baktırmak isterseniz online yıldızname ve yüz yüze yıldızname seçeneklerinden bize ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Gerçek Yıldızname Nasıl Bakılır? 

İlk olarak Yıldızname baktıracak kişinin ismi, doğum tarihi, doğum saati alınır. Bu bilgilerden yola çıkılarak ebced hesabı yapılır. Ebced hesabı, Arap alfabesi içinde tarih düşürme yöntemi olarak özetlenebilir. Bunun yanında ebced yapılırken kişinin anne babasının ismi de gereklidir. İsimlerin kaç harften ve hangi harflerden oluştuğu büyük önem taşır. Bundan dolayı da tüm bilgilerin net bir şekilde verilmesi gerekir. Yanlış bilgiler, yanlış sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. İşte bu nedenle her bilgiyi doğru ve net bir şekilde vermeniz gereklidir. 

Bu bilgiler eşliğinde Yıldızname uzmanı, bazı hesaplamalar yaparak sizin doğum haritanızı çıkarır. Burada hem geçmişinizden hem geleceğinizden hem de şu andan haber alabilirsiniz. Doğumdan ölüme kadar tüm süreyi kapsar ve her şey bu haritada yer alır. Ayrıca Yıldızname ile hayatınızın dönüm noktalarını da öğrenebilirsiniz. Böylelikle bazı kötü olayları önceden öğrenerek buna göre hareket edebilirsiniz. Olayları iyiye çevirme şansına da sahip olabilirsiniz. 

Yıldızname Yorumcusu

Sizin için en uygun yıldızname yorumcuları bünyemizde bulunmaktadır. +100 yıldızname yorumcusu ile hizmetinizdeyiz. Birbirinden uzman yıldızname yorumcuları size en iyi bilgiyi verecektir. Yıllardır bu işi yapan kişiler tarafından işlem gerçekleştirilmektedir. Bu sayede gerçekçi bilgi sahibi olabilirsiniz. Hayatınızın haritası belli bilgiler eşliğinde önünüze sunulacaktır. Uzman yorumcularımızdan birini seçerek kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz... İşlemin doğru bir kişiye baktırılması gerekir. Yoksa yanlış bilgiler elde etmenize neden olur. Yanlış bilgiler de sizi yanlış yollara yönlendirecektir. Bunları yaşamamak için bize ulaşarak uzman yorumcularımızı tercih edebilirsiniz. Tüm fal çeşitlerinin yanı sıra yıldızname için de uzman isimlerimiz bulunmaktadır. Yıldız hareketlerinden yola çıkılarak bakılan bu falda gerekli olan bazı bilgiler vardır. Bunların arasında isim, doğum tarihi ve anne baba ismi bulunmaktadır. Hayatınız hakkında bilgi sahibi olmak için +100 yıldızname yorumcusu ile bizi tercih etmeniz en doğru tercih olacaktır.

İnternetten Fal Online Telefon Falı ile 7/24 Ulaşma İmkanı

Firmalarımız sayesinde internet fal tüm dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. Hayatınızı kolaylaştıran online fal ve telefon falı seçeneği tüm gerçek falcı ekibi ile sizlere hizmet veriyor. Gece veya gündüz olması fark etmez. Hem gece hem de gündüz saatlerinde yani 7/24 ulaşma imkanınız var. Aşk falı, tarot falı, su falı, katina falı, ateş falı, melek falı gibi bitmek bilmeyen seçeneğiniz telefon falı içinde olacak. Sayılanlar dışında olan her fala telefon online fal ile ulaşmanız mümkün hale geliyor. Yapmanız gereken ilk şey hemen bizi arayarak online telefon falı randevunuzu almak. Falcı veya fal türü tamamen sizin isteğinize göre oluşturuluyor. Bununla birlikte hangi şehirde ya da ülke de olduğunuz pek de önemli değil. Her gün ve her saat randevu alma imkanınız sayesinde böyle şeyleri düşünmenize gerek kalmayacak. Her bir firmanın falcı ekibi profesyonel ve gerçek falcı olması nedeniyle herhangi bir problem de ortaya çıkmayacaktır. Kafanıza takılan her şeyi istediğiniz gibi sorarak yanıtlarını alabileceksiniz. Artık online telefon falı ile fal baktırmak çok daha kolay. Siz de bize istediğiniz zaman ulaşarak online fal randevunuzu oluşturmayı unutmayın. 

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir