Kısaca Fal Çeşitleri | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Kısaca Fal Çeşitleri

Kısaca fal çeşitleri hakkında bilgi edinmek için gelin hep birlikte yazımıza göz atalım.

Kısaca Fal Çeşitleri Nelerdir?

Popüler fal çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak ve size uygun olanı seçmek için doğru yerdesiniz.

Katina Falı

Katina falı için 65 adetten oluşan bir deste bulunmaktadır. Tarot falı ile pek çok konuda benzerlik göstermektedir. Ancak daha çok aşk konuları üzerine yoğunlaşan bir fal çeşidi olarak bilinmektedir. Yalnız kart anlamlarının detaylı bir şekilde bilinmesi gerekmektedir. Fal çeşitleri arasında aşk konusunda en detaylı bilgi sunan kartlar olduğu söylenmektedir. Genelde 3 kart seçilmekte ve bu kartlardan biri geçmişi biri şu anı diğeri ise geleceği temsil etmektedir.

Kahve Falı

En popüler fal çeşidi olan kahve falı, geniş bir tarihe sahiptir. Özellikle Osmanlı döneminde yaygınlaşan Türk kahvesi ile birlikte ortaya çıkmış ve tüm dünyaya yayılmıştır. Bu fal çeşidi Türk kahvesi içildikten sonra fincanda kalan telveler aracılığı ile bakılmaktadır. Geçmişe ve geleceğe yönelik detaylar vermektedir.

Tarot Falı

Tarot falı, 78 adet karttan oluşmakta ve bu kartların her birinin farklı anlamları bulunmaktadır. Kartların anlamları ortaya çıkan kombinasyona ve sorulan sorulara göre değişim gösterebilmektedir. Ayrıca burada kişinin niyeti de oldukça büyük önem taşımaktadır. Tarot falı, pek çok farklı çeşide sahiptir. Ancak bunlardan en çok öne çıkanı evrensel tarot falı olarak bilinmektedir. Genel anlamda geleceğe yönelik bilgiler vermektedir.

Aşk Falı

Aşk falı, aşk hayatınızda bulunan kişi ile neler olacağına dair detaylar veren bir fal çeşididir. Genelde kiminle, nasıl bir aşk yaşayacağı hakkında merak sahibi olanlar aşk falı baktırarak sorularının cevabını almaktadır. Partneriniz ile geçirdiğiniz dönem hakkında birçok detayı sunarken ileride neler olabileceğini de söylemektedir. Ayrıca kişinin hayatına nasıl bir insan gireceğine dair bilgiler de vermektedir.

El Falı

İnsanların elinde bulunan çizgilerden yola çıkılarak bakılan bir fal çeşididir. Kader çizgisi, akıl çizgisi ve kalp çizgisi temel 3 çizgidir. Bu üç çizgi herkeste bulunmaktadır ve boyutlarının farklı olduğu görülmektedir. Çizgilerin boyutlarına, şekillerine ve kıvrımlarına bakılarak kişinin hayat yolcuğu hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Bakla Falı

Tarihi Hindistan ve Mısır’a dayanan bakla falı, önemli bir geçmişe sahiptir. Yüzyıllardır bakılmaya ve popülerliğini korumaya devam etmektedir. Farklı bakla çeşitleri ve renkli taşlar ile bakılmaktadır. Genelde aşk konusunda bilgi verdiği görülmektedir. Ortalama 20 adet bakla ile fal bakma işleminin gerçekleştirildiği görülmektedir.

Online Fal

Online fal ile artık ateş falı baktırmak için herhangi bir yere gitmenize ve gerçek falcı aramanıza gerek kalmayacak. Gerçek falcılara telefon ile ulaşarak ister sesli fal isterseniz de görüntülü fal baktırabileceksiniz. Görüntülü fal seçeneğinde falcı ile görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Sesli fal seçeneğinde ise telefondan sesli konuşarak fal baktırabileceksiniz. Yapay zeka kullanılmadan tamamen gerçek falcılar aracılığı ile online fal baktırma imkanına her fal çeşidinde sahip olacaksınız.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir