Ateş Falı

fal-santrali-ankara-fal-tarot-fali-ates-fali-ates-fali-nedir-ates-fali-bak-ates-fali-baktir-ates-fali-neden-bakilir-fal-cesitleri-fal-falci-falci.-Ateş Falı | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Ateş Falı

Ateş falı, Afrika ve Orta Doğu coğrafyasında oldukça popüler olarak bakılan bir fal çeşididir. Asıl çıkış noktasının ise İran olduğu düşünülmektedir. Eski dönemlerde İran topraklarında Pers İmparatorluğu bulunmaktaydı ve burada dini inanç Zerdüştlük idi. Zerdüştlük inanışında ise ateş, su, toprak ve hava elementleri büyük bir önem taşımaktaydı. Özellikle ateş elementi gelecek hakkında yorumlama yapmak amacıyla kullanılmaktaydı. İşte ateş falı da bu noktada ortaya çıkmıştır. 

Ateş Falı Nedir?

Eski dönemlerde ortaya çıkan ateş falı, gelecek hakkında yorum yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Oldukça zor bir bakıma sahip olan fal çeşitleri arasında yer almaktadır. Büyük enerji gerektirdiği için güçlü bir enerjiye sahip olan falcı tarafından bakılmalıdır. Falcının enerjisi ne kadar kuvvetli olursa fal da bir o kadar iyi sonuçlar vermektedir. Afrika ve Ortadoğu coğrafyasında ortaya çıkan bu fal çeşidi git gide tüm dünyaya yayılmıştır. Kehanetleri nedeniyle oldukça popüler bir hale dönüşmüştür. 

Ateş Falı Nasıl Bakılır?

İlk ortaya çıkılan dönemde bakıldığı şekil ile şu an günümüzde bakıldığı şekilde farklılıklar bulunmaktadır. Pers İmparatorluğu döneminde yaygın olduğu zamanlarda bazı eşyalar ateşe atılıyor ve bu şekilde fala bakılıyordu. Ayrıca eşyalar ateşe atıldıktan sonra tamamen kül haline dönüşmesi bekleniyordu. Eşyaların tamamı ya da yarısı yanarsa olumlu sonuçlar çıkarılmaktaydı. Eski dönemde bu şekilde bakılan ateş falı şu an daha farklı bir bakıma sahiptir. Günümüzde bakılan biçimde öncelikle bir ateş yakılmaktadır. Bu ateş gümüş ya da bakır bir kap üzerinde yakılmaktadır. Ateş yakıldıktan sonra ise falcı tamamen ateşe odaklanmaktadır. Odaklandıktan sonra ise ateşin üzerinde gördüğü sembollere göre yorum yapmaktadır. Burada yer alan her bir sembol ve işaret çok büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı falcının konuya hakim olması gerekmektedir.

Online Ateş Falı

Online ateş falı ile artık ateş falı baktırmak için herhangi bir yere gitmenize ve gerçek falcı aramanıza gerek kalmayacak. Gerçek falcılara telefon ile ulaşarak ister sesli fal isterseniz de görüntülü fal baktırabileceksiniz. Görüntülü fal seçeneğinde falcı ile görüntülü olarak konuşabilirsiniz. Sesli fal seçeneğinde ise telefondan sesli konuşarak fal baktırabileceksiniz. Yapay zeka kullanılmadan tamamen gerçek falcılar aracılığı ile online fal baktırma imkanına her fal çeşidinde sahip olacaksınız.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir