Canlı Melek Tarotu

Canlı Melek tarotu falı, sesli, görüntülü, ankara melek tarotu falı baktır, en iyi melek tarotu falı bakan falcılar, kesin çıkan, 100 100 çıkan fal melek tarotu falcısı.png

Canlı melek tarotu nedir? Gerçek melek kartları çek, melek kartları sihirli kadın, melek kartları ne işe yarar? Online melek kartları evet hayır açılımı, gerçek falcılara 7/24 online melek tarotu bak, baktır,

Canlı melek tarotu nedir? Doreen Virtue ve Radleigh Valantine, klasik tarot yönteminden daha hassas, keskin ve güvenilir olan melek tarot kartlarının destesini yaratmıştır. Kartlar üzerinde bulunan tüm çizimler, Steve A. Roberts’a aittir. Sembollerine bakıldığında ise ana melek, baş melek, tek boynuzlu at, periler ve deniz kızları olduğu görülür. Mistik hindu ezoterizminden ilham alan melek tarotu, ruhani yoğunlaşmayı esas almaktadır. 

Klasik tarot kartlarının tarihi çok eski zamanlara dayanır. Daha sonrasında ise pek çok çeşidi ortaya çıkmıştır. İşte bu çeşitlerden biri olan canlı melek tarotu, nedir ve nasıl bakılır? Gelin hep birlikte ayrıntılarını inceleyelim.

Melek Tarotu Nedir?

Toplamda 44 adet sembole sahiptir. Her bir kartın da farklı anlamları bulunmaktadır. Bu kartlardan seçilenler, hayatımıza dair pek çok ipucunu bizlere sunar. Çıkan kartların anlamları, hayatımızın gidişatına göre anlamlar kazanır. Ayrıca gelecek hakkında pek çok gizemin ortaya çıkmasını sağlar. Gidişat melek tarotundan çıkarılan anlamlara göre değiştirilebilir. Aklınızda olan sorulara net bir şekilde cevap vermektedir.

Özellikle melek tarotuna bakan kişinin enerjisi de epey önemlidir. Falcının enerjisi ve baktıran kişinin enerjisi birleştiğinde harika sonuçların doğmasına neden olacaktır. En çok bakılan çeşidi is evet hayır olarak isimlendirilir. Sorulan sorulara kartlar, evet ve hayır şeklinde cevap verir ve kişiyi böylelikle bilgilendirir.

Canlı Melek Tarotu Nasıl Bakılır?

Uzun yıllardır bir kehanet yöntemi olarak kullanarak melek tarotu, günümüzde de hala popülerliğini korumaktadır. Toplamda 44 adet kart bulunur ve kartların her birinin anlamı farklıdır. Üstelik özgün tılsımlara sahip bir tarot çeşididir. Farklı farklı açılım yöntemleri bulunur lakin en ön plana çıkan evet hayır açılımıdır. Bunun yanında tek kart ve üç kart açılımına da sahiptir. Üç kart açılımda kartlar, geçmiş, şimdiki zaman ve geleceği temsil eder. Temsil ettiği zaman dilimi hakkında da birçok bilgiyi bizlere sunar. Anlamlarına çok dikkat etmek gerekir. Çünkü kartların yaydığı enerjinin yanlış anlaşılması yanlış sonuçları da beraberinde getirir. Bundan dolayı da etkili ve gerçek falcı bulmak gerekir.

Yüz yüze bakım dışında canlı melek tarotu online fal seçeneğine de sahiptir. Hemen hemen her fal çeşidinde olduğu gibi falcı ile görüntülü ya da sesli olarak iletişime geçebilirsiniz. Ardından falcı, sizlere online canlı melek tarotu falı bakacaktır.

Melek tarotu baktırırken sormak istediğiniz sorulara, merak ettiklerinize odaklanmanız gerekir. Bunun dışında farklı şeyler düşünmek yanlış sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. 

Canlı Melek Tarotu Evet Hayır Açılımı Nedir?

Pek çok açılıma sahip olan melek tarotunun şen çok kullanılan açılımlarından biri de evet hayır açılımıdır. Bu açılımda ilk yapılması gereken soru sormaktır. Sorulan soruya tamamen odaklanılması gerekir ve başka bir şey düşünülmemelidir. Soru sorulduktan sonra kartlar karıştırılır. Karıştırılan kartlar arasından bir tanesi seçilir. Seçilen bu kart sorunuza evet ya da hayır şeklinde net bir cevap verir. 

Kişinin enerjisi burada çok önemlidir. Çünkü kartları bu enerji ile seçecektir. Seçtiği kartlar ise sorusuna cevap verecektir. Bundan dolayı kişi, zihnini tüm düşüncelerden ve karışıklıklardan arındırmalı ve sadece sorusuna odaklanmalıdır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir