Ankara Fal Cafe, Kızılay Fal , İstanbul Fal Cafe, , Ankara Falcı Cafe, Kızılay Falcı , İstanbul Falcı Cafe, Falcı Cafe, Ankara Falcılar Cafe, Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar Cafe, Falcılar Cafe, Ankara Fal Cafe Cafe, Kızılay Fal Cafe, İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları ,

Çay Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Çay falı nedir ve nasıl bakılır? 5000 yıl öncesine dayanan bir tarihe sahiptir. Pek çok farklı kültüre yayılmış ve her kültürden kendine bir şeyler katarak günümüze kadar gelmiştir. İlk ortaya çıkış noktası ise Çin olarak bilinir. Özellikle Orta Asya, Orta Doğu ve Doğu Avrupa’da oldukça yaygın bir fal çeşididir. Aynı zamanda bazı yönleri ile kahve falı ile benzerlik gösterir.

Çay Falı Nedir?

Çay falı nedir? Çay falı aslında kahve falı ile bazı noktalarda benzerlik gösterir. Tıpkı kahve falında olduğu gibi çay falında da çay içerisinde içildikten sonra kalan kalıntılara bakılarak yorum yapılır. Lakin çay falında kalan kalıntıları anlamak kahve falına oranla daha zordur. Bu nedenle bu fala bakan falcının sezgileri, hisleri oldukça kuvvetli olmalıdır. Ayrıca çayın oldukça demli olması gerekir çünkü demli çay içildiğinde fal daha iyi bakılacaktır. Bununla birlikte bardağın büyük ağızlı olması gerekir. Poşet çaydan bakılamaz, direkt çay yaprakları kullanılmalı ve o şekilde yorum yapılmalıdır. Ayrıca çay yapraklarının boyutu da fal için oldukça önemlidir. Her bardakla fal bakılamaz. Bu nedenle çay içilecek bardağın önemi oldukça büyüktür. Böylelikle daha iyi fal bakılabilecek ve daha iyi sonuçlar elde edilecektir.

Çay Falı Nasıl Bakılır?

Çay falı nasıl bakılır? Çay falının çok farklı bakım teknikleri bulunmaktadır. İlk olarak çay normal bir şekilde demlenir. Farklı tılsımları ve motifleri üzerinde barındıran bir fincan içerisinde içilmesi daha iyi olacaktır. Bunun yanında çay demlendikten sonra kokusu içe çekilmeli ve tam o esnada akıldan bir soru düşünülmelidir. Ardından çay fincanı tabağın üzerine kapatılarak saat yönüne doğru üç defa çevrilir. Bir başka yöntemde ise bardak kapatılmadan önce çay yapraklar fincanda kalacak şekilde dibinde yer alan su dökülür. Diğer bir yöntemde ise bardak kapatılır ve soğuyana kadar beklenir. Ardından açılır ve kalan yapraklar tek tek yorumlanır. Oldukça zor bir yorumlamaya sahiptir. Yaprakların oluşturduğu şekilleri anlamak zordur ve bu nedenle detaylı bilgi sahibi olan bir falcıya baktırmak gerekir.

ankara falcılar, ankara fal bakanlar, kızılay fal bakanlar, fal bakanlar, çay falı bakanlar, fal cafeler, ankara fal cafeler, istanbul fal cafeler, çay falı nedir ve nasıl bakılır, kızılay falcıÇay Falı Nedir? | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77
Çay Falı Nedir? | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Online Çay Falı

Online çay falı ile aklınıza takılan soruların cevabını hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. İstediğiniz tüm fal çeşitlerine online fal yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online falda ister görüntülü fal isterseniz de sesli fal, telefonda fal seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylelikle tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal ile aklınızdaki tüm sorulara sevap bulabileceksiniz. Üstelik istediğiniz her saatte fal randevusu alabilir ve istediğiniz saatte fal baktırabilirsiniz. Gece veya gündüz fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir