Fal Çeşitleri nelerdir Ankaranın En büyük Fal Merkezi, Ankara Fal Cafe 724 Hizmet veren Falcılarla 100+ Fal Türünde sizlere hizmet vermektedir.

Fal Çeşitleri nelerdir? Ankaranın En büyük Fal Merkezi, Ankara Fal Cafe 7/24 Hizmet veren Falcılarla 100+ Fal Türünde sizlere hizmet vermektedir.

Numeroloji

Rakamlara ve harflere bazı anlamların yüklenmesi Numeroloji olarak adlandırılır. Türk-İslam tarihine bakıldığında ebced hesabı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle bir insanın doğum tarihinden ve isminden yola çıkılarak bakıldığı bilinir. Belirli bazı gezegenler ile eşleştirilen rakamlar ve harflerin her biri bambaşka anlamlar içermektedir. 1’den başlayıp 9’a kadar giden sayıların belli başlı anlamları vardır. Doğum tarihinden bulunan sayılar rakama indirilene kadar toplanır. Ardından çıkan sayının anlamına bakılır. Lakin 11 veya 22 sayısı çıktıysa tekrarda toplama işlemi yapılmaz. 11 ve 22 sayılarının ayrıca bir anlamı bulunur.

İsim, soy isim ve doğum tarihinin tek bir rakama indirilmesiyle oluşur. Üstelik Pisagor tekniği olarak da isimlendirilir. Sayıların ve harflerin evrende bulunan enerjisi bizlere pek çok şeyi anlatır. İşte Numeroloji’de bu anlamları sizlere sunacaktır.

Evlilik Falı

Oldukça popüler bir fal çeşididir. Evlenmek isteyen kişiler ya da aşık olan kişiler tarafından fazlasıyla baktırılır. Kişi, bu fal çeşidi ile kısmetinde nelerin olduğunu kolaylıkla öğrenecektir. Eğer doğru bir evliliği adım atılmak isteniyorsa mutlaka baktırılması gerekir. Öncelikle Evlilik falı için uygun bir ortam oluşturulmalıdır. Sakin ve sessiz bir ortamda bakılırsa oldukça iyi sonuçlar verecektir. Böylelikle aşk hayatında yer alan tüm detayları sunacaktır. Evleneceğiniz kişi hakkında pek çok bilgi verir. Bununla birlikte evliliğin nasıl geçeceğini de söyler.

İlk olarak bir niyet tutulması gerekir. Net ve açık bir niyet olmalıdır. Asla kararsızlığa düşülmemelidir. Net bir şekilde niyet tutulduktan sonra fala başlanır. Belli başlı duaların okunması gerekir. Falcı, size dualardan ve işlemin ardından sonra çok net bilgiler verecektir. Her şeyi açıklığı ile öğrenebilirsiniz. Fal esnasında özellikle kıyafetlere ve temizliğe dikkat edilmelidir. Temiz kıyafetler kullanılması gerekir. Rahat ve sakin olmak önemlidir. Ayrıca sessiz olunması gerekir. Uygun şartlar oluşturulduğu sürece Evlilik falı doğru bilgileri verecektir.

Yüzük Falı

Yüzük falı, yol gösterici bir fal çeşididir. Kişiye geleceği hakkında pek çok bilgi verir. Tarihi çok eski zamanlara dayanır ve epey pratik bir fal çeşididir. İsteyen herkes tarafından rahatlıkla bakılabilir. Evli ya da bekar fark etmeksizin herkes istediği gibi bakabilir. Üstelik bekarlar için ne zaman evleneceğine dair cevaplar verir. Evli olan bir kişi kaç çocuğu olacağını öğrenmek için kolayca Yüzük falı bakabilir.

Öncelikle sade bir yüzük kullanılması gerekir. Yüzük özellikle kendinize ait olmalıdır. Sorulması gereken soru belirlenir. Geleceğe dair cevap verir. Lakin sadece kaç çocuğunuz olacağını ve ne zaman evleneceğinizi söyleyecektir. Kağıtta kullanılması gereken malzemeler arasında yer alır. Ufak kağıt parçalarına harfler yazılır. Ardından su dolu bir kap gereklidir. Küçük kağıt parçaları su dolu kabın etrafına dizilir. Daha sonra bir ip gerekir. Çünkü yüzük, ipin ucuna bağlanacaktır. İpe bağlı yüzük bazı harfleri gösterecektir. Böylelikle bir anlam çıkarılacaktır. İşte bu fal çeşidi ile siz de ne zaman evleneceğinizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Rum İskambil Falı

İskambil falı, kendi içinde farlı birkaç çeşit bulundurmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Rum İskambil Falı olarak bilinir. Aşk, iş, sağlık ve kariyer hayatında pek çok farklı bilgi verecektir. Her kart farklı farklı anlamlar içerir. Ayrıca bir kartın bile farklı çıkması çok fazla şeyi değiştirmektedir. Rumlar, fal ile epey ilgililerdi ve böylelikle Rum İskambil Falı oldukça meşhur bir hale gelmiştir.

Rum İskambil falı destesinde 28 adet kart bulunmaktadır. Epey detaylı bir fal çeşidi olduğu söylenmektedir. Üstelik dilek falına benzetildiği de söylenir. Lakin farklı kurallara sahiptir. Burada kartlar ile piramite benzeyen bir şekil oluşturulur. Üst kısımda yalnız bir kart bulunur. Bunun altında iki daha sonra da dört kart bulunmaktadır. İşlem tam 7 defa tekrarlanır. Kartlar dizilir ve aynı sayıya sahip olan kartlar eşlenir. Bu işlemlerin ardından çıkan sonuçlar detaylı bir şekilde yorumlanır. Hatta pek çok sorunuza cevap verir.

Çiçek Falı

Çiçek falı, uygun bir ortam sağlandığında güzel sonuçlar verecektir. Sakin ve sessiz bir ortam olmalıdır. Ayrıca kalabalıktan uzak olunması gerekir. Mevsimine göre kullanılan çiçek değişiklik göstermektedir. Kullanılan çiçeğin mevsime uygun olması dışında ayrıca zihnin boşaltılması gerekir. Oda, gereksiz eşyalardan arındırılmalıdır. Eğer bir mum ışığı kullanılırsa çok daha iyi olacaktır. 

Zihinde bir kargaşa var ise pek doğru sonuçlar çıkmaz. Zihin ne kadar temiz olursa fal bir o kadar doğru çıkacaktır. Öncelikle çiçeğin yapraklarına bakılır. Bu esnada iki adet soru sorulması gerekir. Yalnız sorulan bu sorulara odaklanmak önemli bir detaydır. Ardından çiçeklerin yaprakları teker teker koparılır. Koparılan bu yaprakların sonunda sorunuzun olup olmayacağına dair cevap verilir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Ankara Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir