Burçların Karanlık Yönleri

Burçların karanlık yönleri nelerdir, burçların sırları, en karanlık burç, astrolojik sırlar nelerdir Yengeç, Aslan, Terazi, İkizler, Akrep, Boğa Burcunun karanlık yönü

Burçların karanlık yönleri nelerdir, burçların sırları, en karanlık burç, astrolojik sırlar nelerdir? Yengeç, Aslan, Terazi, İkizler, Akrep, Boğa Burcunun karanlık yönü

Burçların karanlık yönleri nelerdir?

Koç Burcu

Saldırgan ve maço tavırlara sahiptir. Üstelik baskıcı ve kaba bir yönü de vardır. Bazen kendilerini saldırgan bir biçimde ifade ederler. Ayrıca ben merkezli davranışları vardır. Sürekli ne kadar önemli olduğundan bahsettiği olabilir.

Boğa Burcu

Değişime karşıdır ve sürekli olarak bunun karşısındadır. Fanatik ve inatçı yönlere sahiptir. Dar görüşlüdür ve açgözlü olduğu dönemler vardır. Fikirlerini saplantı haline getirir. Onun düşüncelerini değiştirmek pek mümkün değildir.

İkizler Burcu

Aşırı derece de konuşkandır ve abartmayı sever. Duygusallıktan oldukça uzaktır. Konuşmayı ne kadar seviyorsa dinlemeyi de bir o kadar sevmez. Değişken ruh halleri zaten epey popüler özellikleridir. Fikirleri birbirini tutmayabilir.

Yengeç Burcu

Suçluluk duygusu hisseder ve bağlanmaya çok müsaittir. Bir şeylere çok çabuk bağlanabilir. Aşırı derece de duygusaldır. Bağımlı tarafı bazen saldırgan biri olmasına yol açar. İhtiyaç duyulmayı ve ihtiyaç duymayı ister.

Aslan Burcu

Hep ben merkezlidir ve kendini beğenmiştir. Kontrolcü tavırlara sahiptir ve fikirlerini değiştirmek zordur. Kendine ve kendi düşüncelerine her daim öncelik verir. Bir şey isterse hemen olmasını bekler. Egemen olmayı ister ve bu hoşuna gider.

Başak Burcu

Kusursuzu arar ve aşırı takıntılıdır. Her şey her zaman mükemmel olsun ister. Fazla eleştireldir ve bundan dolayı olur olmaz eleştirileri savurur. Detaycılığı ile öne çıkar. Yaptığı her şeyin detayları takılır ve en ufak pürüze dayanamaz.

Terazi Burcu

Çok yüzeyseldir ve karar vermekte zorlanır. Kendine hizmet eder. Bazen fazla hoşgörülü davranır. İkiyüzlü olduğu da bir gerçektir. Sürekli bir şeyleri kıyaslamaya meyillidir. Kıyas yapmaktan ve ikiyüzlü tavırlardan pek kurtulamaz.

Akrep Burcu

Aşırı sahiplenir ve kıskançlıkta zirvede yer alanlardandır. Kıskançlığı çoğu zaman bunaltıcı bir hal alır. Üstelik çok kincidir. Yıllar geçse de ona yapılanı asla unutmaz ve kin besler. Her şeyden kolayca kuşkulanır. Kuşku ile yaklaşmadığı bir olay yoktur.

Yay Burcu

Fazla olumlu düşünür ve fazla iyimserdir. Sorumluluklarını umursamaz. Açgözlü ve sorumsuz olduğu söylenebilir. Tembel davranışlara sahiptir. İşlerden hep kaçınmaya çalışır. Bir iş yapacaksa onu sürekli ertelemeye çalışır ya da umursamaz.

Oğlak Burcu

Olumsuzu düşünmekte üstüne yoktur. Hep en kötüyü düşünür. Eğer bir amaca doğru ilerliyorsa önüne gelen herkesi ve her şeyi devirir. Şüphe duymaya meyillidir. Her şeyden çok çabuk ve kolayca şüphelenir. Fırsatçı olduğunu da eklemek lazım.

Kova Burcu

Özgürlüğüne düşkünlüğü ile bilinir ve bunun için her şeyi yapabilir. Üstelik durduk yere isyan ettiğini görmekte kolaydır. Sorumsuzdur. Zihni darmadağındır. Duygusallıktan epey uzaktır. Onu duygusal düşünceler içinde görmek imkansız gibidir.

Balık Burcu

Çok çabuk alınır. Kafası her zaman karışıktır. Aşağılık kompleksine sahiptir. Bağımlı yaşamak ister. Karşılıklı bağımlılığı arar. Uyuşuk bir kişi olduğu da söylenebilir. Fazla sakindir. Özellikle alınganlığı ile karşısındakini bunaltabilir.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir