Burçların En Tehlikeli Özellikleri | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Burçların en tehlikeli özellikleri nelerdir? Elbet her burcun çok tehlikeli olduğu ve sinirlerine hakim olamadığı bir an vardır. Peki, bunlar hangi anlarda ortaya çıkar? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Burçların En Tehlikeli Özellikleri Nelerdir?

Koç Burcu

Koç burçlarının en tehlikeli yönleri ani patlamalarıdır. Ne yapacağı ve sağı solu belli olmaz. Sinirlendiği an ortamdan direkt kaçmanız gerekir yoksa sizi mahvedebilir. Bu ani sinirlenmelerin kesinlikle biraz törpülenmesi gerekiyor. Sürekli sinir nereye kadar böyle?

Boğa Burcu

İnatçı yapısı bir Boğa burcunun en tehlikeli özelliğidir. Onunla uzlaşma sağlamak epey zor olacaktır. Üstelik inat ettiği konularda hiç çekinmeden tartışmaya bile girebilir. Bu gibi durumlarda biraz sakin kalmayı ve uzlaşmacı olmayı öğrenmesi gerekir.

İkizler Burcu

Dağınık tarafları, kararsızlıkları ve kararsız olmalı tehlikeli yönleridir. Bir İkizler burcunun fazlasıyla düzenli olduğunu görmek pek mümkün değildir. Güvenilmez tarafları da bu dağınıklıktan kaynaklıdır. Ödünç verilen şeyleri kaybedebilir.

Yengeç Burcu

En ufak bir olayda bile ani duygusal tepkiler verebilir. Hemen negatif, karamsar birine dönüşür. Hatta bu negatif yönleri ile etrafındaki insanları fazlasıyla bunaltabilir. Bu duygusallığı bazen çok mantıksız şeyler yapmasına da neden olmaktadır.

Aslan Burcu

Her istediğini yaptırma huyuna sahiptir. Özgüveni çok yüksek olduğu için istediği her şey hemen olsun diye ısrar eder. Etrafındaki insanları asla dinlemez, kendi bildiğini okumayı tercih eder. Ancak her istediğini elde edemeyeceğini öğrenmesi gerekir.

Başak Burcu

Zekası ile insanları alt etmeyi başarır. Bu onun en tehlikeli tarafıdır. Her işi en ince detayına kadar düşünür, planlar yapar ve kurgular. En ufak hataya yer vermez. Her daim mükemmeliyetçidir. Ondan bir şeyi saklamak pek mümkün olmayacaktır.

Terazi Burcu

Karar vermekte o kadar zorlanıyor ki etrafındakileri de bunaltabiliyor. Seçenekler arasında bir tanesini tercih etmek onun için çok zor bir durum. Ne giyeceğine, ne yapacağına bile karar vermesi çok uzun sürebiliyor. Bu kadar kararsızlıkta biraz fazla gibi sanki.

Akrep Burcu

Fazla kindar olması ve hırsını almadan rahatlayamaması Akrep burcunun en ama en tehlikeli yönüdür. Eğer güvenini boşa çıkarırsanız bunu asla aklından çıkaramaz ve bir şekilde hırsını almak için uğraşır. Aradan yıllar geçse bile bu kini geçmeyebilir.

Yay Burcu

Çok dürüst olması yani dobra olması ve lafını asla saklamaması onun en tehlikeli özelliğidir. Söyleyeceği şeyi olduğu gibi söylemesiyle bilinen Yay burcu, fark etmeden insanları kırabilir. Ancak buna rağmen yine de lafını esirgemez.

Oğlak Burcu

Hırslı ve düşüncesiz davranışları onu tehlikeli yapabiliyor. Hedeflerine ulaşırken asla kimseye acımaz. Duygusallıktan hep kaçınır ve isteklerine, mantığına odaklanır. Bu durumda onu empatiden uzaklaştırıp acımasız birine dönüştürür.

Kova Burcu

Eğlenmeyi ve sohbet etmeyi çok seve bir Kova burcu, arkadaşlarıyla eğlenirken diğerlerine karşı soğuk görünür. Arkadaş sohbetlerine dalıp insanlara cevap veremeyebilir ya da mesajları görmeyebilir. Bu durumda onu soğuk gösterecektir.

Balık Burcu

Balık burcunun en tehlikeli yönü bağımlılıklarıdır. Her şeye bağımlı olabilir ve bunu takıntı haline getirebilir. Hatta takıntılarını hayatının orta noktasına koyup diğer şeyleri arka plana atar. Ayrıca sürekli şikayet eder ve takıntılarının kendisine zarar vermesine izin verir.

Online Fal Cafe

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Fal Cafe, Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir