Burçlar Nasıl Terk Eder? | Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Hangi Burcun Erkeği Nasıl Terk Eder?

Koç Burcu Erkeği

Aşırı ilgi ve alaka gösterilmemesi gerekir. Koç burcu erkeğinin aklı sürekli karışıktır. Fazla dobra olduğu için bazen söylediklerinden pişmanlık duyar. Öncelikle buna hazır olmanız gerekiyor. Ne yaptığı ve ne yapacağı pek belli olmaz. Terk etme potansiyeli yüksektir. Dikkatli davranmak gerekir.

Boğa Burcu Erkeği

Dürüst bir şekilde ayrıldığı pek görülmez. Genelde bahanelere sığınarak ilişkiyi bitirmeyi tercih eder. Sizi kendinden soğutmak için uğraşır. E tüm bunların sonucunda da arkasına bakmadan kaçan siz olursunuz. İlişki sürecinde her şey güzel gitse de o bir detaya kapılıp sizden ayrılmak ister. Kendisine tapan bir partner arayışındadır.

İkizler Burcu Erkeği

Ayrılıp ayrılmama konusunda bile oldukça kararsız kalır. Buna karar vermek onun için çok zordur. Öyle böyle derken en sonunda siz ondan ayrılırsınız. Çünkü bir İkizler burcu erkeği ayrılmayı düşündüğü zaman aldatmaya da başlar. Bu nedenle temkinli olmanız lazım.

Yengeç Burcu Erkeği

Duygusal olan Yengeç burcu erkeği, ayrılık fikrini düşünmeye başladığında uzun süre iç savaş verir. Vicdan azabı çekecektir. Sizi üzmeden, kırmadan söylemek için düşünür durur. Düzgün ve seviyeli bir şekilde ayrılmaya çalışır. Uzun süre kafasında tasarladıktan sonra size söylemeye kalkışır.

Aslan Burcu Erkeği

Size sevgili gibi değil de arkadaş gibi yaklaşmaya çalıştığı vakit korkun. Çünkü ayrılmayı düşünüyordur. Hatta olayı öyle bir duruma getirir ki işin sonunda siz suçlu çıkarsınız. Duygu değişimleri yaşamaya başladığı anda olayı pek uzatmadan siz ayrılmaya başlayın. Yoksa sonu kaosa dönüşür.

Başak Burcu Erkeği

Ayrılacağı zaman epey umursamaz davranır. Dalgacı tavırları ortaya çıkmaya başlar. İlişkiniz ne kadar iyi olursa olsun aklına koyduysa yapacaktır. O an yaşanılan tüm güzel şeyleri unutur. Aklında hep ayrılma fikri vardır. Kalbinizin kırılıp kırılmadığını da pek umursamaz. Üzmekten, kırmaktan asla çekinmez. Ayrılmayı düşündüğü an anlarsanız korkmaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Erkeği

Zaten genelde gözü dışarda olan bir erkek olduğu için ilişki yapması zordur. Eğer sizi, kendine uygun bulmazsa hemen ayrılır. Partnerinin ne düşündüğü ya da üzülüp üzülmediğini umursamaz. Kalp kırmaktan çekinmez. Hiçbir ilişkisinde kimseye sonuna kadar bağlanmaz. Kısacası ayrılmak onun için pek de zor değildir.

Akrep Burcu Erkeği

Sinirlendiği an gözü hiçbir şeyi ya da hiç kimseyi görmez. Sorunları anında söylemek yerine biriktirir. Sonra da o biriktirdiği sorunları aniden sizin önünüze getirir. Bunu genelde ayrılmak istediği zamanlarda yapar. Bunu öyle ustaca yapar ki sonuçta siz suçlu çıkarsınız ya da siz vazgeçersiniz.

Yay Burcu Erkeği 

Ayrılmaya kalkışırsa size düşman olacaktır. Kafasında bir şeyi kararlaştırdıysa onu fikrinden asla döndüremezsiniz Kötü veya iyi bitmesi hiç umurunda değildir. Yay burcu erkeği sadece ayrılmaya odaklanır. Boşuna ikna etmeye çalışmayın.

Oğlak Burcu Erkeği 

Aslında ayrılırken vicdan azabı çeken burç erkekleri arasında yer alır. Bir taraftan ayrılmak için fırsat kollar ama bir yandan da sahte gözyaşları döker. Bazı durumlarda vazgeçişler yaşanabilir ama sonucunda yine ayrılık fikrine geri döner. Eninde sonunda sizden ayrılacaktır. Sakın kanmayın.

Kova Burcu Erkeği

Ufak tefek yalanlar söyler, sanki sizden ayrılmaya mecburmuş gibi davranır. Bir şekilde sizi buna ikna eder. Tıpkı filmlerde olduğu gibi bir dram ortamı oluşturacaktır. Ayrılmayı istiyorsa mutlaka sizden ayrılır. İşin sonucunda siz suçlu çıkarsınız ve o ayrılmış olur.

Balık Burcu Erkeği

Asla dürüst davranmaz. Sinsi sinsi ilerler, duygusal bir moda geçiş yapar. Ayrılırken hep bahanelerin arkasına sığınır. Siz kendinizi kötü hissedersiniz. İyi insan rolü ile sizi kandıracaktır. Asla kanmayın ve hemen ondan uzaklaşın. 

Online Fal Cafe

Siz de fal baktırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Birlikte çalıştığımız Fal Cafe, Her fal çeşidi için online fal seçeneği bulunmaktadır. İster online görüntülü fal ister telefon falı baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Online fal asla sizi yanıltmasın. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal hizmeti ile artık fal baktırmak çok daha kolay

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir