Ankara Fal Cafe 0534 200 77 77

Burçların Zayıf Noktaları

Burçların zayıf noktaları nelerdir? Hangi burcun yakınında yer alıyorsanız ona göre hassas noktasına da bakmayı unutmayın. Aman ha damarına basmayın sakın.

Burçların Zayıf Noktaları Nelerdir?

Burçların zayıf noktaları nelerdir? Öğrenmek için yazımıza göz atmayı unutmayın.

Koç Burcu

Zayıf olduğu bir zaman dilimine denk gelmek oldukça zordur. Lakin sinirli bir anına denk geldiyseniz ağzından çıkana hakim olamayacaktır. Sakın ona sinirlerini tetikleyen şeyler söylemeyin. Yoksa vay halinize.

Boğa Burcu

Sahip olduğu şeyleri kaybetmekten çok korkar. Onun zaaf noktası budur. Sakın buna neden olmayın. Rahatını da kesinlikle bozmamanız gerekir. Bunun yanında zamana ayak uydurmak konusunda yersiz bir dirençte gösterecektir.

İkizler Burcu

Zaten zor bir şekilde denge kuran İkizler burcunun aman ha dengesini bozmayın. Yoksa onu alt üst edersiniz. Farklı farklı seçenekler sunarsanız çıkmaza girecektir. Eğer onu seçeneklere boğarsanız en çaresiz haline şahit olursunuz.

Yengeç Burcu

Herkese karşı merhametli olan Yengeç burcunun en zayıf noktası da budur. Onu ailesiyle ve yakın olduklarıyla sınamamalısınız. Yoksa zayıf noktasından vurmuş olursunuz. Ayrıca son derece duygusal bir moda geçecektir.

Aslan Burcu

Gazla çalışan Aslan burcunun gururuna sakın ha dokunmayın. Asla ama asla gururundan ödün vermeyecektir. Ayrıca birinden yardım bile isteyemez. Çünkü onun en zayıf noktası egosu ve gururudur.

Başak Burcu

Temizlik, titizlik, düzen onun en zayıf olduğu noktalardır. Aynı zamanda bir işi asla yarıda bırakmak istemez. İlla tamamlayacak. Yoksa rahat edemez. Eğer onun zaaf noktasını öğrenmek istiyorsanız bunları ön plana almalısınız.

Terazi Burcu

Son derece kararsız olan Terazi burcu, gerilim ortaya çıktığı an ne yapacağını bilemez ve hemen oradan uzaklaşır. Ayrıca onun yalnız kalması büyük bir sıkıntıdır. Asla yalnız kalmak istemez. Canının istemediği şeyleri bile yalnız kalmamak için yapacaktır.

Akrep Burcu

Onun zayıf bir noktasını bulmak çok zordur. Gizemli takılır ve zayıf noktalarını açığa vurmak istemez. Keşfedilmek istemez ve sürekli bir şeyleri gizlemeye çalışır. Ayrıca çok kıskançtır. Kıskançlığı ile karşısındakini bıktırabilir.

Yay Burcu

Olumlu tavırları ve her zaman pozitif enerjisiyle bilinen Yay burcunu kandırmak oldukça kolaydır. Onu bir şeye kolayca inandırabilirsiniz. Farklılıklara açık olan Yay burcu, söylenenleri yadırgamayarak kabul edecektir.

Oğlak Burcu

Yıllarca emek verdiği bir işin boşa gitmesi onu mahvedecektir. Kolay mı elde etti şu an elinde olanları sanki. Oğlak için en önemli şey emek verdiği işlerdir. Bu işleri elinden kaybetmek onun için büyük bir yıkım olacaktır.

Kova Burcu

Hiyerarşiden hiç ama hiç hoşlanmaz. Ona üstten davranmak onu deliye döndürecektir. Her zaman eşitlikten yanadır. Ayrıca aşırı duygusallıkta ondan uzak bir kavramdır. Böyle şeyleri kaldıramaz ve sinirleri bozulur.

Balık Burcu

Bir Balık burcu zaten başlı başına zaaftan oluşur. O büyük sorumluluklara gelemez çünkü bunu kaldıramaz. O hayatı pembe gözlüklerle görür ve en ufak şeye bile üzülür. Hislerine de fazlasıyla bağlıdır.

Online Burç Yorumu

Günümüz teknolojiyle birlikte artık fallara da daha kolay bir şekilde ulaşılmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte online fal kavramı ortaya çıkmış ve son dönemlerde oldukça popüler bir hale dönüşmüştür. Hemen hemen birçok fal online bakıma sahiptir. Gizemli fal çeşidi de artık online gizemli fal şeklinde bakılabilmektedir. Öncelikle fal asistanlarına ulaşarak istediğiniz falcıdan istediğiniz fal çeşidinin randevusunu alabilirsiniz. Daha sonra ise randevu saatinizde falcıya ister görüntülü isterseniz de sesli olarak ulaşıp fal baktırabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal a istediğiniz her saatte baktırma imkanına da sahip olacaksınız. Gece veya gündüz fark etmeksiniz gerçek falcılar ile iletişime geçebileceksiniz. Böylelikle bir yere gitmenize gerek kalmadan aklınızda bulunan soruların da cevabını alabileceksiniz.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir