burclarin-en-eglenceli-yonleri-burclarin-eglenceli-yonleri-nelerdir-en-eglenceli-burc-eglenceli-burclar-ankara-fal-ankara-fal-cafe-fal-santrali-online-fal

BURÇLARIN EN EĞLENCELİ YÖNLERİNE BAKALIM

Astrolojiye ilginiz varsa şayet insanları burçlarına göre değerlendirmeniz muhtemel. Aslında oldukça dallı budaklı bir ilim alanı olan astroloji, konuyu uzmanlarından dinlememiz gereken bir alandır. Hatta bazı tarot falı gibi bazı fal çeşitleri de astroloji ile birlikte hareket eder. Her burcun tarot falı üzerinde bir kartı vardır ve gökyüzünün enerjisini kartlara taşır. Siz de fal baktırmak istiyorsanız hem burcunuzun özelliklerine göre yorumlar duyabilirsiniz hem de tarot falı size gelecekten haberler verecektir. 

Ateş Elementi Burçlar

Her burç kendi elementini taşır. Genellikle daha girişken, mücadeleci insanların doğum haritalarında ateş elementinin etkisi görülür. Koç, Aslan ve Yay burcu ateş elementini temsil eden burçlardır.

Koç Burcu

Etkileyici dış görünüşleri ile Koçlar eğlenmesini bilen insanlardandır. Onları eleştirdiğinizde sizi belki sessizce ve anlayışlı biçimde dinliyor gibi görünüyor olabilirler ancak gardınızı almanızda fayda olabilir. Sakardırlar, hayatlarında pek çok kaza geçirmişlikleri de vardır; ancak bir kedi gibi dokuz canla dünyaya gelmişlerdir adeta. Birden fazla kez de evlenmeleri muhtemeldir. 

Aslan Burcu

Aynaları öpecek kadar kendilerine hayran olan Aslanlar, insanları genelde kendileriyle eş görmezler. İnsanları şaşırtmayı severler. Kendilerine çok fazla hayranlık duymalarına rağmen, nedense onlara ilgili davranan insanları pek önemsemezler. 

Yay Burcu

Yaylar, çılgın insanlardır ve epey de gürültücüdür. Sır saklama konusunda da pek iyi değildir; ancak bu onların art niyetinden değil de genelde bunun bir sır olduğunu unutmalarından kaynaklanır genelde. İnsanlara da lakap takmayı çok severler.

Toprak Elementi

Doğum haritalarında toprak elementi ağır basan insanların ayakları yere sağlam basar, güvenilir insanlardır ve sorumluluk sahibidirler. Zodyak’ta Boğa, Başak ve Oğlak burçlarıyla temsil edilir.

Boğa Burcu

Gurme diye adları çıkan Boğalar aslında yemek konusunda hiç de seçici değildirler ve üşengeçliklerinden her gün aynı yemeği de yeseler sıkılmazlar. Koçlarla sürekli bir mücadele ve kavga hali içerisindedirler. Alışkanlıklardan kolayca vazgeçmek istemezler ve zannedildiği kadar da sakin değildirler.

Başak Burcu

Başaklar durduk yere hayallerinde canlandırdıkları senaryolara inanarak kendi morallerini bozabilirler. Buna karşın morali bozuk yakınlarının morallerini yükseltmek için de ellerinden geleni yapmaktan çekinmezler; fazla vericidirler.

Oğlak Burcu

Ömrü uzun inşaların çoğu Oğlak’tır. Çok çalışkandırlar ve buna rağmen streslerini yönetme de oldukça başarılıdırlar. Politika, matematik gibi konularda en iyisi olduklarını gösterme konusunda hiç alçakgönüllü davranmazlar.

Hava Elementi

Entelektüel seviyeleri yüksek, iletişim yetenekleri gelişmiş insanların burçları hava elementinden İkizler, Terazi veya Kova olması büyük olasılıktadır.

İkizler Burcu

Astrolojinin en deli burcu hiç şüphesiz İkizler’dir. Çok fazla konuşarak sizi hayattan bezdirebilirler. Hem çok konuşurlar hem de konuştukları konular arasından daldan dala atlarlar ve takip etmekte zorlanırsınız. Ayrıca ne geliyorsa da başlarına bitmek bilmez meraklarından geliyor.

Terazi Burcu

Fazla şık ve zevkli giyinirler, o yüzden bulundukları her ortama uyum sağlayamazlar. Zaten çok da fazla kararsızlık içerisindedirler. İnsanların onlar hakkında ne düşündüklerine çok fazla kafayı takarlar. Kimsenin umursamadığı detayları açıklamakla meşgul olabilirler.

Kova Burcu

Her an partilemeye hazırdırlar ve Retro bir görünümleri vardır. tuhaf insanlardır ve bunu da büyük bir gururla sunarlar. Genelde bedenleri anda yer alır ancak zihinleri ruhlarıyla birlikte çoktan bu Dünya’dan uçup gitmiştir.

Su Elementi

Genelde hassas olmaları, hayalperestlikleri, duyarlı davranışlarıyla dikkat çeken su elementi burçları Yengeç, Akrep ve Balık’tır.

Yengeç Burcu

Herkesin hayatında neler olup bittiğini en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ister; ancak kendi hayatının gidişatına o kadar hakim değildir. Kendini eve kapatıp aylarca çıkmak istemeyebilir. Ayrıca onların param bitti demelerine inanmayın muhakkak kenarda köşede birikmişleri vardır.

Akrep Burcu

Akrepler her şeyi yoğun yaşarlar; öyle olmak istediklerinde değil ama basitçe öyle olduklarından. Onlar ilgilenmedikleri konularda bile bir sürü tavsiyede bulunabilir. Her zaman bir yedek planları vardır. tabuları yıkmak deyince ilk akla gelen burçtur.

Balık Burcu

Yön duyguları gelişmemiştir ve güçlü hafızalarıyla ne kadar gereksiz şey varsa onu hatırlarlar. Balıklar şanssızlıkta bir dünya markasıdır. Her şeyden uzaklaşıp izole olmuş biçimde yaşamak en büyük hayalleridir.

Online Fal

Online fal ile artık bir yere gitmenize gerek kalmadan hayatınızın dönüm noktalarını ve aklınızdaki soruların cevabını öğrenebileceksiniz. Üstelik tamamen gerçek falcılar ile iletişime geçecek ve istediğiniz herhangi bir fal çeşidine baktırabileceksiniz. Ayrıca görüntülü fal ve sesli fal seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir