Burçlara Göre İlk Randevu Kuralları | Ankara Fal Cafe burçlara göre ilk randevu kuralları, randevu kuralları, burçlar, burçların özellikleri, burçlar ve astroloji

Burçlarla İlk Randevuda Ne Yapılmalı?

Koç Burcu

İlk buluşma öncesi büyük bir strese girer ve uyuyamaz. Çünkü onun için ilk buluşmanın verdiği izlenim çok önemlidir. İlk buluşma belki son buluşma bile olabilir. Her şey o an yaratılan enerjiye bağlıdır. İşte bu nedenden dolayı da büyük strese girer. Her zaman güçlü ve güzel bir izlenim bırakmaya çalışır.

Boğa Burcu

Onun için ilk buluşmanın gerçekleşeceği yer çok önemlidir. Daha çok güvenli ve sıcak ortamları tercih etmeye çalışır. Kalabalıktan uzak olmayı tercih eder. Yoksa soğuk ve mesafeli bir hava yaratılacağını düşünür. Özellikle ilk buluşmada fazla samimiyet aramaz. Hatta bunu hiç hoş bulmayacaktır.

İkizler Burcu

Gülmeyi ve eğlenmeyi seven İkizler burcu, ilk buluşmada da bunu arayacaktır. İlk buluşmanın eğlenceli bir ortamda keyifli ve bol kahkahalı geçmesini ister. Eğer onu neşelendiren birini bulursa hiç bırakmak istemeyecektir. Tek yapılması gereken ortamı neşelendirmek.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu özel hissettirilmekten çok hoşlanır ve ilk buluşmada da bunu arayacaktır. Eğer onun beğendiği tarzda bir hediye alınırsa bu çok hoşuna gidecektir. Onunla ilgilenmeyi asla ihmal etmeyin. Böyle anları epey özel bulmaktadır.

Aslan Burcu

Asla cimrilikten hoşlanmaz ve ilk buluşmada da buna çok dikkat eder. Kendisi çok cömerttir ve tıpkı kendisi gibi cömert birini arayacaktır. Ayrıca lüksü çok sevdiği için onunla birlikte lüks bir mekana gitmek oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Başak Burcu

Herhangi bir aksaklığın ortaya çıkmasından, geç kalınmasından nefret eder. Ayrıca özensiz tavırlar ve özensiz dış görünüşte onu epey rahatsız edecektir. Bu hataları asla ama asla affetmeyeceği söylemek pek de yalan olmaz. Onu sorguya çeker gibi art arda sorular sormamalısınız.

Terazi Burcu

Neşeli hareketler, güzel bir sohbet ve güncel olaylardan bahsetmek gayet hoşuna gider. Kesinlikle canlı ve hareketli olmanız lazım. Sıkıcı sohbetler ve sıkıcı tavırlar, onu çok bunaltır ve hemen uzaklaşmak ister. Neşeli bir sohbet her şeyi çözecektir.

Akrep Burcu

Sakin ve kalabalıktan uzak bir yerde ilk buluşmayı gerçekleştirmek Akrep burcunun hoşuna gidecektir. Başlarda fazlasıyla çekingen davranabilir ancak alıştıkça bu tavırları bırakacaktır. Onu tanımak için ufak sorular sormak işe yarayacak ve güzel sohbetleri de beraberinde getirecektir.

Yay Burcu

Eğer ilk buluşmada hoşlanmazsa bir daha görmeniz imkansızdır. Her şey ilk buluşmadan belli olur. Sizden hoşlanmazsa başka denizlere yelken açacaktır. Bundan dolayı ilk buluşma önemlidir. Hoşlandığını ise bir miktar kıskançlık ile belli edebilir.

Oğlak Burcu

İlk buluşma dört dörtlük olsun ister. Her şeye dikkat etmeye çalışır. Asla geç kalmayın ve cimri davranmayın. Bunlar gözüne hemen batacaktır. Güzel manzaralı bir mekanda buluşmak ve güzel bir sohbet ile her şey başlayabilir. Sizden hoşlanırsa eğer bırakması epey zor olur.

Kova Burcu

Buluşmada onun ilgi alanları ile alakalı konuşmak fazlasıyla hoşuna gidecektir. Üstelik sizden etkilenecektir. Böylelikle ilgisini üzerinizde tutmayı başarabilirsiniz. Ufak bir yürüyüş bile onun için yeterli olacaktır. Özellikle sohbetlerinize çok dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu

Romantizmin doruklarında yaşayan Balık burcu için ilk buluşmanın önemi büyüktür. Samimi ve romantik bir akşam yemeği ile onun dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Konuşurken onu dinlemeniz ve sözlerinize dikkat etmeniz gereklidir çünkü ufak şeylere takılabilir.

Burçlara Göre İlk Randevu Kuralları | Ankara Fal Cafe burçlara göre ilk randevu kuralları, randevu kuralları, burçlar, burçların özellikleri, burçlar ve astroloji
Burçlara Göre İlk Randevu Kuralları | Ankara Fal Cafe

Online Fal Baktırmak İçin

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir