Rumi Tarot Falı Nedir Rumi Tarot Falı Nasıl Bakılır, canlı gerçek, online Rumi tarot falına bak. En iyi falcılara baktır. Rumi Tarot fal bakma Çeşitlleri – Türleri ve daha fazlası

Rumi Tarot Falı Nedir? Rumi Tarot Falı Nasıl Bakılır, canlı gerçek, online Rumi tarot falına bak. En iyi falcılara baktır. Rumi Tarot fal bakma Çeşitlleri – Türleri ve daha fazlası

Rumi tarot nedir ve nasıl bakılır? Nigel Jakson, Sufi geleneğini detaylı olarak araştırmış ve derin araştırmalar sonucunda Rumi tarot kavramını ortaya çıkarmıştır. Zamanla geniş kitlelere hitap eden ve tüm dünyaya yayılan bir tarot çeşidi olmuştur. Sufi geleneğinin derinlerine inildiğinde ise temelinde bencillikten uzak olunduğu, öz benliğe varıldığı görülür. Hatta bu gelenekte inanç artık bir yaşam tarzına dönüşmüştür. Sosyal bir gerçeklik haline gelmiştir. Tüm inançların birliğini, genelini temsil ettiği söylenebilir. Özellikle 14. ve 15. yüzyıllarda gitgide yaygınlaşan bu tarot çeşidi ile gerçekliğe varıldığı görülür. İç sese ise büyük önem verilir.

Online Rumi Tarot

Rumi tarot destesi toplamda 78 adet karttan oluşur. Bu kartların her birinde derin manalar içeren özlü sözler yer alır. Sözler, Mevlana’nın görüşlerinin yorumlanması ile oluşturulmuştur. Aslında genel anlamda baktığımızda Rumi tarot, klasik tarotun üzerine kuruludur ve burada yer alan yorumlama tekniklerinden faydalanır. Mevlana’nın sözleri ile harmanlanan kartlar, gerçekliğe ve ruhun derinliklerinde yer alanlara ulaşılmasını sağlar. Ruhunuzun derinliklerinde yer alan sevgiye ve güce, Doğu’nun kültürünü en iyi şekilde yansıtan Mevlana’nın sözleri ile ulaşarak hayatınızın gizemlerini çözebilirsiniz. Bu tarot ile ruhunuzu aydınlatmaya ve hayatın manasına ulaşmaya hazır olun. Bunun yanında özellikle hayal gücünün ve sezgilerin etkisi de Rumi tarot içerisinde yadsınamayacak kadar etkiye sahiptir. Ruhunuzu harekete geçirecek yorumlar yapılarak bilinmeyene ulaşmanız artık mümkün olacaktır.

Gerçek Rumi Tarot Nasıl Bakılır?

Farklı dizilimlere sahip olan Rumi tarot kartlarına yine klasik tarot kartlarında da yapıldığı gibi kişinin seçimleri ile bakılır. Seçilen kartlar, anlamlandırılır ve yorumlanır. Burada fal baktıran kişinin soruları, sorunları büyük önem taşır. Çünkü çıkan kartlar kişinin hayatı iyi uyumu bulunur. Zaten kişinin enerjisine ve düşüncelerine bağlı olarak seçtiği kartlar da buna en uygun anlamlarla birlikte çıkacaktır. Ancak tarot bakımı esnasında aklınızda olan düşünceleri sınırlandırmanız gerekir. Sadece sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz konuları düşünmelisiniz. Böylelikle sonuçlar en iyi ve uygun biçimde açılacaktır. 

Rumi Tarot Dizilimleri Nelerdir?

İlk olarak basit Rumi tarot diziliminde 20 adet kart seçilir. Daha sonra tarot bakımı yaptıran kişi, aklından 1 ile 20 arasında bir sayı söyler. Seçtiği sayının denk geldiği karta bir soru sorar ve bu kart, sorusunun cevabı olur. Sorulan sorularda herhangi bir kısıtlama yoktur. Aşk, iş, sağlık, kariyer ve aile hayatına dair her şey sorulabilir. Kartlar, merak edilen her konuyu en doğru biçimde cevaplandıracaktır. 

Bir diğer açılım ise badem kapısı açılımıdır. İlk olarak kartlar karıştırılır. Ardından bir noktada kesilir. Karıştırılan deste içerisinden 5 adet kart seçilir. 5 karttan biri ortaya koyulur ve bu ortadaki kart sizi temsil eder. Diğer dört kart ise sağa, sola ve aşağı yukarı koyulur. Ortadaki kartın yani sizi temsil eden kartın yanında olan kartlar, ruhsal gücü temsil eder. Aşağı ve yukarıda olan kartlar ise yaşamda yer alan iç ve dış baskıların ortaya dökülmesini sağlar.

İnternetten Fal Online Telefon Falı ile 7/24 Ulaşma İmkanı

Firmalarımız sayesinde internet fal tüm dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. Hayatınızı kolaylaştıran online fal ve telefon falı seçeneği tüm gerçek falcı ekibi ile sizlere hizmet veriyor. Gece veya gündüz olması fark etmez. Hem gece hem de gündüz saatlerinde yani 7/24 ulaşma imkanınız var. Aşk falı, tarot falı, su falı, katina falı, ateş falı, melek falı gibi bitmek bilmeyen seçeneğiniz telefon falı içinde olacak. Sayılanlar dışında olan her fala telefon online fal ile ulaşmanız mümkün hale geliyor. Yapmanız gereken ilk şey hemen bizi arayarak online telefon falı randevunuzu almak. Falcı veya fal türü tamamen sizin isteğinize göre oluşturuluyor. Bununla birlikte hangi şehirde ya da ülke de olduğunuz pek de önemli değil. Her gün ve her saat randevu alma imkanınız sayesinde böyle şeyleri düşünmenize gerek kalmayacak. Her bir firmanın falcı ekibi profesyonel ve gerçek falcı olması nedeniyle herhangi bir problem de ortaya çıkmayacaktır. Kafanıza takılan her şeyi istediğiniz gibi sorarak yanıtlarını alabileceksiniz. Artık online telefon falı ile fal baktırmak çok daha kolay. Siz de bize istediğiniz zaman ulaşarak online fal randevunuzu oluşturmayı unutmayın. 

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir