İkizler Burcu Kadını ile İlgili Her Şey, İkizler Burcu Özellikleri, Elementleri, gezegenleri, ayrıca günlük burç yorumları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

İkizler Burcu Kadını ile İlgili Her Şey, İkizler Burcu Özellikleri, Elementleri, gezegenleri, ayrıca günlük burç yorumları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

İkizler burcu kadını ile ilgili her şey. Zodyak’ın en yanlış anlaşılmış ve haksızlığa uğramış burcu olan İkizler, özellikle kadınında niteliklerini daha net sergiler. Fiziksel görünüm olarak genelde uzun boylu ve ilgi çeken güzellikte kadınlardır. Her daim neşeli, hareketli, meraklı, konuşkan (belki fazla konuşkan) olan bu burcun kadınlarını daha yakından tanımak istemez misiniz?

Hayatınıza yönelik merak etmeden duramadığınız ve cevaplanması için can attığınız sorularınız varsa fal baktırmak gibi bir öneri sunuyoruz sizlere. Onlarca fal çeşitleri içinden kendinize yakın bulduğunuz her fala dilerseniz fal kafelerde gerçek falcı ile yüz yüze isterseniz de online fal hizmetlerinden faydalanarak fal baktırabilirsiniz. Yaygın olarak tercih edilen gerçek kahve falı , online tarot falı , su falı , yıldızname, aşk falı ya da diğer ismiyle katina falı sizler için gerçek falcı farkıyla hizmet vermeyi bekliyor.

İkizler Burcu Özellikleri

Bahar aylarından yaz mevsimine geçiş yaptığımız 22 Mayıs ile 22 Haziran aralığını kaplayan süre içerisinde doğan insanların burcu olan İkizler’in yönetici gezegeni Merkür’dür. Zodyak’ın Yay, Başak ve Balık burcuyla beraber değişken niteliğe sahip burçlarından biridir; Kova ve Terazi ile birlikte hava elementini simgeler.

İkizler Kadını

Mantığını her zaman ön planda tutan İkizler kadını, rutine gelemez. Karakterinin doğası gereği heyecan duyacağı şeylere çekilir ve bu onun için bir ihtiyaçtır. İlişkileri olsa dahi flört etmeye eğilimleri vardır. Tekrarlayan işlerden, yalnız olmaktan, sınırlandırılmaktan nefret ederler. 

Düşünceleri çok hızlı olan, hızlı hareket eden, neşeli ve mutlu iken bir anda tam tersi bir ruh haline bürünebilen İkizler kadını entelektüel sohbetlerden büyük keyif alır. Esprilidir ve eğlenmesini bilen insanlardır. 

Hem fiziksel hem de zihinsel anlamda fazlasıyla hareketli olan İkizler kadınına, şayet evcimen bir kişiliğe ve sakin bir yaşam tarzına sahipseniz, pek ayak uyduramayabilirsiniz. Bir İkizler kadını hayatı spontane yaşamayı sever ve onunlayken kendinizi her türlü sürprize açık tutmalısınız. Sürekli kıpır kıpır olmasıyla onun enerjisine yetişmeye çalışmak hem eğlenceli hem de zahmetli gelebilir.

Kadını veya erkeğiyle İkizler insanı deyince aklımıza ilk gelen onların kararsızlıkları oluyor muhakkak. Gerçekten de çok zeki ve çok yönlü insanlardan olduklarından kolayca karar verip harekete geçmekte güçlük yaşıyorlar. Ayrıca duygu durumlarının da anlık biçimde değişmesi sebebiyle de kendilerinin ne istediklerinin farkında olmayabilirler. 

Zekâlarını yalnızca analiz ederken değil aynı zamanda pratik biçimde de kullanabilir. Çözüm odaklı düşünür, zira kendisinin zihinsel aktivitesi uyuyorken bile çok yoğun biçimde çalışır.

Meraklı ve heyecanlı kişilik yapıları onları yeniliğe açık ve maceracı kılar. Değişimden korkmazlar; aksine değişmeye can atarlar. Yeni maceralar için cesaret göstermelerinde bile gerek kalmaz. Risk almaktan da çekinmezler. Bu da zaman zaman hesapta olmayan şeyler yaşamalarına sebebiyet verebilir. Zarara uğramamak için biraz daha sakin olabildikleri zaman diliminde yol haritalarını çizmeleri onların lehine olacaktır.

Bir İkizler kadını eğer kafasına bir şeyi koymuşsa ne yapar eder ve istediği şeyi elde eder. Kararsız olduğu söylenen bir insandan böylesine bir azim beklemezsiniz belki; ancak onun ikna yeteneği çok güçlüdür. Yönetici gezegeni Merkür’ün ona bahşettiği iletişim becerileri ile insanları kendi enerji alanlarına çekerek, bilerek veya bilmeyerek manipüle etme yetenekleri vardır.

Yer yer huzursuz ve geçimi zor bir insan haline gelse de İkizler kadınıyla romantik bir ilişkinin içinde olmak sizi asla sıkmaz. Onlar maddi konularda da nasıl davranacaklarını bilirler. Gerektiğinde ciddiyetle adım atarlar ve verdikleri değeri görmedikleri yerlerden de kişilerden de uzaklaşırlar.

İnternetten Fal Online Telefon Falı ile 7/24 Ulaşma İmkanı

Firmalarımız sayesinde internet fal tüm dünyada hızla yayılmaya devam ediyor. Hayatınızı kolaylaştıran online fal ve telefon falı seçeneği tüm gerçek falcı ekibi ile sizlere hizmet veriyor. Gece veya gündüz olması fark etmez. Hem gece hem de gündüz saatlerinde yani 7/24 ulaşma imkanınız var. Aşk falı, tarot falı, su falı, katina falı, ateş falı, melek falı gibi bitmek bilmeyen seçeneğiniz telefon falı içinde olacak. Sayılanlar dışında olan her fala telefon online fal ile ulaşmanız mümkün hale geliyor. Yapmanız gereken ilk şey hemen bizi arayarak online telefon falı randevunuzu almak. Falcı veya fal türü tamamen sizin isteğinize göre oluşturuluyor. Bununla birlikte hangi şehirde ya da ülke de olduğunuz pek de önemli değil. Her gün ve her saat randevu alma imkanınız sayesinde böyle şeyleri düşünmenize gerek kalmayacak. Her bir firmanın falcı ekibi profesyonel ve gerçek falcı olması nedeniyle herhangi bir problem de ortaya çıkmayacaktır. Kafanıza takılan her şeyi istediğiniz gibi sorarak yanıtlarını alabileceksiniz. Artık online telefon falı ile fal baktırmak çok daha kolay. Siz de bize istediğiniz zaman ulaşarak online fal randevunuzu oluşturmayı unutmayın. 

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir