Ağaç Falı

Ağaç Falı Bak , Ağaç Falı Bakı , Ağaç Falı Baktır , Ağaç Falı Bakan , Ağaç Falı Baktıran , Ağaç Falı Baktıranlar , Ağaç Falı Bakanlar , Ağaç Falı Bakım , Ağaç Falı Bakma , Ağaç Falı bakmak , Ağaç Falı bakılma ,

Ağaç Falı Nedir? Ağaç Falı Nasıl Bakılır? Ağaç Falı Tarihçesi Nedir? Ağaç Falı Baktırma İçin Ne Yapılmalı? Tüm Bu Sorularınızın Cevabını Makalemizde Bulabilirsiniz.

Ağaç Falı Bak , Ağaç Falı Bakı , Ağaç Falı Baktır , Ağaç Falı Bakan , Ağaç Falı Baktıran , Ağaç Falı Baktıranlar , Ağaç Falı Bakanlar , Ağaç Falı Bakım , Ağaç Falı Bakma , Ağaç Falı bakmak , Ağaç Falı bakılma ,

Ağaç Falı Nedir?

Yıl içinde belli aralıkları temsil eden bazı belli ağaç türleri vardır. Her ağaç türü, farklı bir zaman dilimini kapsar ve kişi hakkında bilgi verir. Ağaç falı baktıran kişinin doğduğu döneme denk gelen ağacın özellikleri ile benzer yanları olduğu düşünülür. Bu ağaç türüne dayanılarak kişinin karakteri, kişiliği ve ayrıca geleceği hakkında bilgi verilir. Farklı ve pek bilinmeyen fal çeşitlerinden biri olan ağaç falı, celtic astrolojisi olarak da bilinir. Gerçek falcı tarafından bakılması gerekir. Eğer bilmeyen biri bakarsa doğru sonuçlar ortaya çıkmaz. İşinde profesyonel bir falcı, ağaç falı na bakmalıdır.


Ağaç Falı Nasıl Bakılır?

Ağaç falı bakılırken yapılması gereken ilk şey falan baktıran kişinin doğum tarihini net bir şekilde öğrenmektir. Doğrum tarihinin günü ve ayı bunun için yeterli olacaktır. Yılına gerek yoktur. Bundan sonra ise o doğum tarihi aralığını hangi ağacın temsil ettiği bulunmalıdır. Ağaç nasıl bir özelliğe sahiptir, uzun mudur, kısa mıdır, meyve mi verir gibi sorulara bakılır. Bu şekilde pek çok sorunun cevabına bakılır. Ardından ise bu özelliklere göre kişinin karakteri ve geleceği hakkında bilgiler verilir.

Ağaç Falı baktırma , Ağaç Falı bakabilme , Ağaç Falı baktırmak , Ağaç Falı bakımcılık , Ağaç Falı bakıvermek , Ağaç Falı bakılabilme , Ağaç Falı bakımcılar , Ağaç Falı bakımcısı

Ağaç Falı Bakılırken Hangi Ağaçlar Kullanılır?

 1. Meşe
 2. Zeytin
 3. Salkım Söğüt
 4. Çam
 5. Köknar
 6. İncir
 7. Gürgen
 8. Fındık 
 9. Üvez
 10. Dişbudak
 11. Ihlamur
 12. Selvi
 13. Akçaağaç
 14. Kayın
 15. İncir
 16. Ceviz
 17. Kestane
 18. Çam 
 19. Sedir
 20. Kavak
 21. Elma
 22. Huş

Ağaç Türleri ve Özellikleri

 • Köknar Ağacı (1 – 11 Ocak): Zor beğenir ve arkadaşı çok olmasına rağmen herkesle fazla yakın olamaz. Hırsı ve azimli bir yapısı vardır.
 • Karaağaç (12 – 24 Ocak / 15 – 25 Temmuz): Dış görünüşe çok önem verir. Aslında liderlik özelliği vardır ama bunu kullanmayı pek tercih etmez. Oldukça sabırlı bir yapıya sahiptir.
 • Selvi Ağacı (25 Ocak – 3Şubat / 26 Temmuz – 4 Ağustos): Parayı ve para kazanmayı sever. Duygu geçişleri çok hızlıdır. Duygularında kararsızdır.
 • Kavak Ağacı (4 – 8 Şubat / 1 – 14 Ağustos / 5 – 13 Ağustos): Kolay kolay tatmin olmaz ve özgüven eksikliği yaşar. Düzenli olmayı sever.
 • Sedir Ağacı (9 – 18 Şubat / 14 – 23 Ağustos): Güvenilir bir his yaratır ve özgüveni epey yüksektir. İlişki konusunda çok ciddidir. Kısa süreli ilişkiler ona göre değildir.
 • Çam Ağacı (19 – 28 Şubat / 5 – 14 Temmuz / 24 Ağustos – 2 Eylül): Vücut direnci yüksektir. Kolay hasta olmaz. Çabuk sıkılır ve hızlı karar değiştirir.
 • Salkım Söğüt (1 – 10 Mart / 3 – 12 Eylül): Hisleri kuvvetlidir. Melankolik bir karakteri vardır. Diğer insanların etkisi altında kalmaya müsaittir.
 • Ihlamur (11 – 20 Mart / 13 – 22 Eylül): Tartışmalardan uzak durur. Fedakar bir yapısı vardır. Ayrıca el becerileri iyidir.
 • Meşe (21 Mart): Cesaretli, güçlü ve hırslı bir karakteri vardır. Hiç kimseye muhtaç olmak istemez. Özgürlüğüne düşkündür.
 • Fındık Ağacı (22 – 31 Mart / 24 Eylül – 3 Ekim): Bir ortamda popüler olmayı başarır. İnsanı nasıl etkisi altına alacağını bilir. Kaprisli ve tripli hareketleri vardır.

Uzman Fal Baktırmak İçin Bizi Arayın

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir