Ateş falı nedir, nasıl bakılır Online ateş falı baktıranlar, gerçek ateş falı bak, baktır, ateş falına nasıl bakılır, sanal ateş falı, online falcılara canlı ateş falı baktır, ateş falında ne çıkar

Ateş falı nedir, nasıl bakılır? Online ateş falı baktıranlar, gerçek ateş falı bak, baktır, ateş falına nasıl bakılır, sanal ateş falı, online falcılara canlı ateş falı baktır, ateş falında ne çıkar?

Ateş falı, sırlarla dolu gerçekleri… Bilinmezi bilinir kılan bu yolculukta alevler geleceğin şarkısını söyleyecek.

Geleceği bilinir kılmak bizi güvende hissettirir. Kimileri bu güven hissinin arayışında olup, ateş falına yöneldiği gibi, kimileri geleceği bilmenin verdiği gücün hazzını yaşamak için bu yolu seçmektedir. Tabii ateş falının eğlenceli yönleri de var. Hayatımızda olacak olumlu süreçlerden haberdar olduğumuzda duyduğumuz heyecan, gelecekteki olumlu olay örgüsünden öncesini de olumlu kılar. Ateş falı, geleceği görmek için bir araç olarak kullanılsa da diğer bir özelliği ise fal baktıran kişi üzerindeki olumsuz enerjileri arındırmaktır. Yani ateş falı hem kutsal hem de psikolojik bir arınma sağlıyor diyebiliriz.

Ateş falı nedir, nasıl bakılır Online ateş falı baktıranlar, gerçek ateş falı bak, baktır, ateş falına nasıl bakılır, sanal ateş falı, online falcılara canlı ateş falı baktır

Ateş Falı Nedir?

Eski dönemlerde ortaya çıkan ateş falı, gelecek hakkında yorum yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Oldukça zor bir bakıma sahip olan fal çeşitleri arasında yer almaktadır. Büyük enerji gerektirdiği için güçlü bir enerjiye sahip olan falcı tarafından bakılmalıdır. Falcının enerjisi ne kadar kuvvetli olursa fal da bir o kadar iyi sonuçlar vermektedir. Afrika ve Ortadoğu coğrafyasında ortaya çıkan bu fal çeşidi git gide tüm dünyaya yayılmıştır. Kehanetleri nedeniyle oldukça popüler bir hale dönüşmüştür. 

Ateş Falına Nasıl Bakılır?

İlk ortaya çıkılan dönemde bakıldığı şekil ile şu an günümüzde bakıldığı şekilde farklılıklar bulunmaktadır. Pers İmparatorluğu döneminde yaygın olduğu zamanlarda bazı eşyalar ateşe atılıyor ve bu şekilde fala bakılıyordu. Ayrıca eşyalar ateşe atıldıktan sonra tamamen kül haline dönüşmesi bekleniyordu. Eşyaların tamamı ya da yarısı yanarsa olumlu sonuçlar çıkarılmaktaydı. Eski dönemde bu şekilde bakılan ateş falı şu an daha farklı bir bakıma sahiptir. Günümüzde bakılan biçimde öncelikle bir ateş yakılmaktadır. Bu ateş gümüş ya da bakır bir kap üzerinde yakılmaktadır. Ateş yakıldıktan sonra ise falcı tamamen ateşe odaklanmaktadır. Odaklandıktan sonra ise ateşin üzerinde gördüğü sembollere göre yorum yapmaktadır. Burada yer alan her bir sembol ve işaret çok büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı falcının konuya hakim olması gerekmektedir.

Ateş Falı’nın Doğru Adresi

Ankara Fal Cafe’nin şamanları ateşi, ateş de sizi çağırıyor. Bilindiği gibi kültürümüzde, şamanların ve ateşin yeri var. Ateş falının ortaya çıktığı Orta Doğu ve Afrika dâhil birçok konumda eski yıllardan beri ateşe anlamlar yükleyen çeşitli toplumlar hep olmuştur. Ateşin her zaman bir enerjisi ve anlamı vardı. Uzun yıllardır, kimi toplumlarca kutsal görülen ateşe enerjinizin varlığı eklendiğinde geleceğin kapısı falcılarımız tarafından açılabilir hale geliyor.

Aşk ilişkileri, finansal durumunuz, kara veremediğiniz seçimlerin olası sonuçları gibi geleceğinizi etkileyebilecek her türlü bilgiye ulaşmak ateş falında mümkün. Tabii ateş falı her falcının yapabileceği bir fal çeşidi değildir. Sezgi gücü yüksek olmayan, bu konuda bir bilgiye sahip olmayan falcılar baksa dahi güvenilir sonuçlar vermeyecektir. Sezgi demişken, ateş falına bakan kişinin sezgileri kesinlikle yüksek olmalı ve birtakım psişik yeteneklere sahip olmalıdır. Şanslısınız ki siz doğru adrestesiniz.

Peki Ateş Falı Nerede Baktırılır?

Kader sizin için hangi yolu çizdi diye düşünmek yerine, harekete geçin ve gerçek kehanetleri öğrenin. Gelecekte sizi nelerin beklendiğini alevler söyler. Neler söylendiğini dinleyecek ateş falı ustası gerçek profesyoneller size sezgilerinin yardımı ve özel yöntemlerle aktaracak.

Falcılarımız bu işi en güvenilir şekilde ve büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir. Gerçek ateş falı öngörü kuvveti gerektirir. Bu öngörü kuvveti için gerçek falcılarımız, gerekli yeteneklere sahiptir.  Falcılarımız sahip olduğu yetenekleri, dilerseniz online fal seanslarıyla Ankara Fal Cafe’mizde sergileyebilmektedirler.

Bizi Puanlayın !
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir